Кусачая Я• 30 июля 2023

У колишнього третій дім

А я кінці зводу з кінцями.
Закордоном знімаю житло, впахую страшенно.
А він дитині ноут в школу купити відмовився, бо грошей нема. Висилає 5 тис грн в місяць, цього навіть на їжу не вистачає.
Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
так я о том и пишу.Автору покоя не дают доходы бывшего мужа.
И еще возможен красивый вариант, что при судебном разбирательстве размер положенных выплат от мужа окажется меньше текущего.
Ви вважаєте, можна заробляти так, щоб платити менше 5 тис грн в місяць, якщо за 2 роки збудувати і умеблювати дім під самим Києвом, а зараз вже на стадії будівництва інший дім?))))
Відповів всім• 30 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Да что вы говорите!
Во Франции, например, филе куриное 18евро/кг.
В Украине тоже??
Черешня по 9-10, клубника по 7-8.
Продолжать не буду.
Кстати, мой ребенок ест только куриное филе))))
В Германии 20€ куриное филе за кг. Спорила тут с одной она мне скинула какую-то целую курицу за 10 евро. Спасибо я такое не ем. И студенты тоже ту курицу готовить не будут
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
и еще.Стоит обратить внимание на вот эту формулировку автора.
’Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим’
То есть автора беспокоит, что она останется без денег от мужа, а не без ребенка.
ні. я живу лише дочкою. мені не треба ні стосунків, ні мужиків - нічого.
але я все сама, все важкою працею, а вже не така молода.
просто не переживу, якщо він грошима і хитрістю переманить дитину.
бо я знаю який він насправді, як він не хотів дочки. як він до неї відноситься. і яким би глобально було його виховання (його впевненість, що жінки - нижчі істоти, створені ублажати мужчин, що жінкам не треба вчитись, освіту, машину)...
важко це пояснити, але він ніколи не дасть їй те, що потребуватиме в нього хоч мінімального напрягу
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Что значит ’негайно повернути дитину’ ? Ребенок не его собственность , вы не диван у него забрали .
він вважає, що дитина має бути де він, приїджати до нього і як лялька веселити.
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
не офіційні
Не може бути. Хоч частина спж бути офіційними.
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
ну що мені зараз придумувати, якщо не знаю.
знаю тільки коли я приїхала в Польщу, він питав мене чи згодна я через себе гроші пересилати на іншу людину
Корсет_на_шурупах• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Не знаю як не біситись. Я часто при дочці можу сплакнути
А вы не пробовали не тратить время на слезы, а тратить на курсы IT?

У людей у которых действительно проблемы нет времени плакать, они заняты решением проблем.
Обучитесь, будете зарабатывать больше мужа, всё хорошо будет!
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
так, Ви праві. можливо, якби він так не жирував, мені було б морально легше.
але коли я в магазині кажу дочці, що не буде ’цього йогурта’, а інший (бо він дешевше),
а він дзвонить і свідомо спеціально хвалиться постійно новими покупками.
Щотижня він показує їй нові покупки (одяг, меблі, сад, дерева, соні плей стейшн, телефон.....) - мене це вибішує, саме те, що він хвалиться
Ну так відправте доньку до нього, доки на ноги станете. Що за біда. Він не справиться з дитиною? Я особисто так і зробила б.
Корсет_на_шурупах• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
ні, хотіла б щоб всі витрати на дитину були 50:50
Возвращайтесь в Украину и тратьте на ребенка 50:50. А то вы, небось, и сама проедаете больше денег чем муж, и небось и не откладываете. А вернётесь - и начнёте грести мужем отложенные деньги.
Питайтесь и живите на ту же сумму что и ваш муж, не получается - гоу домой!
А то вы как-то кричите о том что хотите с мужем тратить деньги 50:50, при этом тратя намного больше чем он вы пытаетесь выжать из него ещё больше.
Правильно он вам не даёт. Я бы ему посоветовала ещё и искать себе нормальную не эгоистичную жену.
автор Кусачая Я • 30 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Удалено администрацией...
Некомильфо• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Автор очевидно в Польше, раз без пособий. В Польше цены плюс-минус как в Украине.
Конкретно на сегодня в Польше существенно дороже, чем в Украине, в Польше в этом году сильная инфляция, для Польши она ощутима. Это мы привыкли к росту цен, а там так не было
ША! я прийшла!• 30 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
І мама ще 120 євро і разом 240 євро на дитину на харчування. Мало? Я б сказала,що тут не тільки на харчування достатньо
алименты не толтнюко на питание а на все
одежра обувь развитие путешествия техника игрушки книги походы в кино и театры и т.п.
ну вы серьезно сейчас? если у человека доход 200 тысяч например и он с жиру бесится то это нармально ребенка держать на минимуме для выживания?
Щедрик ведрик• 30 июля 2023
Дочка не ваша собственность
Точная копия плова• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Я понимаю суть вопроса . Вот что конкретно автор сделала , чтобы у ее ребенка было все вами перечисленное ? Почему она не донесла все это до бывшего мужа ? Почему не подала в суд ? И потом , автора несколько раз спрашивали о расходах . Она так и не ответила . Озвучила только сумму аренды . А это тоже в данном случае важно . Может , она тратит деньги на всякую ерунду .
Тобто автор ще і перед вами має відзвітувати куди вона витратила 5000 грн? Цирк. Ви в магазинах давно були?
ksena555• 30 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
В шоці від деяких коментарів.. зараз напишуть що я зажрана, но хіба 10 тис то для дитини ок і прямо жирувати???
Садочок приватний 10 тис, харчування лише в садочку 4 тис, разове зайняття з тренером з плавання 400 грн, логопед, 400 грн, гімнастика 1000 міс. А ще дитині треба купувати речі, як мін 2 тис міс, інколи іграшки, мінімальні розваги.
Велосипед дуже посередній 6-7 тис.... А на море вивезти?
На такі Ваші закиди тут люблять нові дружини відповідати, що на це все є хренова мама дитини і їй треба пахати зранку до ночі, раз таке хоче
Точная копия плова• 30 июля 2023
Автор, ви були ініціатором розлучення? Таке враження, що колишній мститься і показує дитині різницю яке було б життя, якби ви не пішли від нього.
Виниловая пластинка• 30 июля 2023
Жабу свою треба якось заспокоїти, нехай у нього хоч і 5 будинків буде. Дай Бог! Те, що ноут відмовився купувати, казліна, звичайно.

Прокормити дитину на 5 тищ в Україні, думаю, можливо. Але чомусь багато хто забуває, що ростити дитину - це не лише її годувати. Її треба ще вдівати, вчити, лікувати, розважати, а це все також гроші і далеко на 5к.
Каркуша Клара• 30 июля 2023
Идите к дорогому юристу который выбъет нормальные алименты
Брюльтик• 30 июля 2023
Ответ дляksena555
Ну если по честному. Авто же не может так как может ее БМ.
А хочет жить так как живет он.
Если хочешь жить как живет кто-то - делай так же. Будь как он.
Он конечно козлина, наверное. Но очень ресурсный.
Думаю и до свадьбы он был козлиной, просто ресурсы перепадали автору, а на все остальную козлиность она закрывала глаза.
Ресурсы отвалились - глаза открылись.
МастерЮля• 30 июля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вы боитесь того,что ваша дочка получит возможность жить в лучших условиях, чем вы можете ей организовать? Вы сейчас серьезно?
А вы бы с радостью отпустили дочь к папе жить, если бы у него лучше жилищные условия были?
МастерЮля• 30 июля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Алименты платит? Платит. Пусть и маман вкладывается.
На арене вторые жены во всей красе.
МастерЮля• 30 июля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка

Причем здесь жаба? От своих доходов он должен ребенку 20% алиментов платить. А если он покупает уже 3 дом, значит арифметика не сходится. Скрывает доходы.
Виниловая пластинка• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
Он - мудак, никто не спорит. Он и был мудаком еще до рождения дочери. Автору чисто для себя прорабатывать свою зависть. БМ и будет таким - богатым, но жлобным. Да, несправедливо, просто принять как факт.
Прагматик флегма• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ви явно не розумієте суть питання. Батько при великих доходах і відповідному рівні життя, кидає на дитину 5000 грн і вважає, що цього достатньо. Якій рівень життя може мати дитина на ці гроші? Якби вони жили сім´єю, то витрати на дитину були також такі? Чи були б кружки, відпочинки, гаджети? То чому не має це мати тепер? Чи тепер це лише має лише мама забезпечити?
Це Ви не розумієте, що ніхто не ’має’. Кружки відпочинки і гаджети це виключно добра воля батьків (незалежно від того розлучені вони чи живуть однією сім´єю). Для вас це новина? Ні в одної сім´ї ще на забрали дитину органи опіки, бо сім´я не їздить на море чи батьки не водять дитину на кружки, чи не купили новий ноутбук, хоч і мають змогу. а наприклад відклали на третю квартиру під здачу. То чому після розлучення ’плюшки’ для дитини мають стати обов´язком? Зрозумійте вже нарешті, що любі ніштяки дітям від батьків, - на розсуд самих батьків. Ви скажете, та де це видано, та всі нормальні сім´ї тратять гроші на дітей якщо мають змогу. А я вам говорю про інше, вони тратять бо ХОЧУТЬ, бо вважають за потрібне, бо самі так вирішують, а не хтось лівий їх до цього зобов´язує. Я як мама сама вирішу, чи на зароблені мною гроші звозити дитину на екскурсію, чи покласти їх у шухлядку і збирати дитині на квартиру, чи взагалі збирати собі на старість, щоб останні роки десь на Балі прожити. Я виберу екскурсію, але, що я вам намагаюсь донести, це буде моє власне бажання порадувати дитину, а не чийсь примус. Так зрозуміло? Ніхто не ’має’ забезпечити. Мають забезпечити базу: просту їжу, базовий одяг, ліки, доступ до навчання в середній школі. Все.
лаМпочка• 30 июля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Она боится что дочка будет эгоисткой и пойдет за отцом. Воспитание мамы, не ни причем
Оксана_12• 30 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Це не ’добра воля’. Це прості фінансові можливості.
ЭмчЭндЭм• 30 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Як же за*ли ті хто таке пише. Тимпаче невідомо звідки автор сама з Краматорська чи з Тернополя.
Хотіла б побачити де і хто у нас дав кому що безоплатно.
А тут тенденция накидываться на автора, и не важно о чем тема, главное сразу автору гадостей написать
Любовь Калистратовна• 30 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
На арене вторые жены во всей красе.
И не угадали. Первая и единственная. Просто смотреть противно,как люди , без гордости и достоинства, пытаются залезть в чужой карман.
Сумка з негодою• 30 июля 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Пять тысяч довольно неплохие ещё алименты, ребенку на еду должно хватить.
Они должны как минимум попалам делитьвсе разходи на ребенка,а это и еда и одежда,кружки ,лечение,обучение,развлечения.И 5 тыс. - это копейки.А по справедливости,если ребенок только с мамой живет,то отец и больше чем 50% должен платить. На западе бы они жили,так он бы еще и бывшую содержал бы какое то время,что б сохранить привычный образ жизни для брошенной им семьи.
Уходя дверю не хлопать• 30 июля 2023
Ответ дляСумка з негодою
ну такое, спорно, кружки и развлечения можно по разному планировать,одежда, еда тоже бывает разной по цене, тут справедливость сложно установить