Кусачая Я• 30 июля 2023
У колишнього третій дім
А я кінці зводу з кінцями.
Закордоном знімаю житло, впахую страшенно.
А він дитині ноут в школу купити відмовився, бо грошей нема. Висилає 5 тис грн в місяць, цього навіть на їжу не вистачає.
Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Ну і що? Всі його прибутки - офіційні.
не офіційні
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
в Словакии и Польше. да.. минимальные. я так понимаю ,что автор не хочет официально доказывать его доход.
я вже розлучалась 2 роки. нерви і сиве волосся.
більше не хочу
Первоклашка Я• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
більше не хочу
понимаю. у меня та же история... поэтому малая сама научилась манипулировать папой, мне даже не пришлось учить. хочешь? проси у папы
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Вот у меня все не клеится.
На 3 группе оборот 7 млн в год. А тут в месяц 420 тыс.
Ещё и через левых людей - где-то нашел таких идиотов.
раніше він мав замовлення.
фоп у його батьків теж.
зараз вже не знаю, як все провертає
фоп у його батьків теж.
зараз вже не знаю, як все провертає
СирОжино пирОжино• 30 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
ккое вам дело, сколько он зарабатывает.
Он вам уже не муж , ине заглядывайте ему в карман.
Значит, не снимайте жилье за 30 т, ищите другие варианты, или возвращайтесь, и не нужно будет платить.
Вас просто дужит жаба, и в целом, ребенок тут не при чем, он просто элемент манипуляции в этом вопросе.
Интересно, а не приходит в голову вариант что папа стал успешным, благодаря тому что избавился от бывшего ребёнка?
Ведь так удобно самообразовываться когда нет соплёй, нянь, кружков и вообще. Когда даже дома никто не отвлекает
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Так почему автор не напоминает мужу и не добивается ?
він просто каже ні і все
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
і потім починається, що я повинна негайно повернути дитину, що подасть в суд, бо я її вивезла і т.п.
Галя-краля• 30 июля 2023
Ответ дляМой завтрак
Ну может кто то вам и поверит, но не я) Я то знаю цены в Европе и сколько уходит на еду. Цен как у нас на продукты нет нигде, и чем западней страна, тем дороже.
То вы в Украине цен давно не видели и зарплат. Мне тут одна тоже заливала, как в Америке всё дорого. Но, грубо говоря , на минималку в Америке можно купить 1000 буханок хлеба, а у нас 100. Почему-то это не учитывают страдающие от высоких цен заграницей.
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Дивно заглядати в його гаманець, якщо йдеться про потреби ех-жінки, а не дитини. При високому доході чоловіка, дитина повинна мати все що їй треба, і не крихти зі столу. Батько може купувати речі необхідні дитині, оплачувати частину кружків, а колишній давати гроші на їду для дитини
він таким чином хоче переманити дитину.
сказав, що оплатить море, але тільки коли поїде з дитиною сам і т.п.
це зараз просто ненависть і спосід насолити мені, бо я судом віддерла пів нашої квартири, на яку ми обоє (!) витрачали гроші на покупку і ремонт, а він вважав, що потратив трохи більше (на 10% максимум, тому що ремонт був коли я вже була в декреті)
Галя-краля• 30 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
В шоці від деяких коментарів.. зараз напишуть що я зажрана, но хіба 10 тис то для дитини ок і прямо жирувати???
Садочок приватний 10 тис, харчування лише в садочку 4 тис, разове зайняття з тренером з плавання 400 грн, логопед, 400 грн, гімнастика 1000 міс. А ще дитині треба купувати речі, як мін 2 тис міс, інколи іграшки, мінімальні розваги.
Велосипед дуже посередній 6-7 тис.... А на море вивезти?
Вы в себе? Конечно 10000 садик это неподьемная сумма для большинства украинцев.
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А где вы прочитали , что добивается ? Она даже нигде не написала , что ребенок недоедает и ходит в лохмотьях . Ее больше всего возмущает , что ее бывший муж третий дом купил , сволочь такая .
в дитини з їжі і доступних гуртків є все.
є велосипед, самокат.
тиждень тому були в басейні.
але в дитини не було моря, відпочинку, багато іграшок (в іграшкові ми просто не заходимо)
є велосипед, самокат.
тиждень тому були в басейні.
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Мама забезпечує проживання дитини за кордоном. На ній оренда і весь бит. Собі одній вона явно щось дешевше могла знайти. Чому це не враховуєте? Її вклад більший ніж 5000 грн.
я не купую собі одяг, косметику. не фарбую волосся, манік.
нічого. єдине що колии хочу щось зїсти - то купую, але це не ікра, а фрукти, наприклад.
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Что значит ’негайно повернути дитину’ ? Ребенок не его собственность , вы не диван у него забрали .
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
А мама хотела сесть , сложить лапки и ничего не делать на полном обеспечении бм ?
ні, хотіла б щоб всі витрати на дитину були 50:50
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Я понимаю суть вопроса . Вот что конкретно автор сделала , чтобы у ее ребенка было все вами перечисленное ? Почему она не донесла все это до бывшего мужа ? Почему не подала в суд ? И потом , автора несколько раз спрашивали о расходах . Она так и не ответила . Озвучила только сумму аренды . А это тоже в данном случае важно . Может , она тратит деньги на всякую ерунду .
оренда, їжа, бензин.
дитині по дрібницях. ліки. розваги мінімально дитині
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Так почему автор не добивается , чтобы платил 55 000 ?
я не докажу.
все його майно оформлено на інших людей
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
Сейчас заплАчу . Давайте уже номер карты , мы вам все скинемся на маникюр .
Галя-краля• 30 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
він таким чином хоче переманити дитину.
Автор, получается вы уехали заграницу и без разрешения отца ( сейчас же оно не нужно).Отец ребенка не видит, но обязан содержать и вас желательно тоже.
Агент Пинкертона• 30 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
И автора ? С чего бы это ? Они в разводе .
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Я откуда знаю ? Кстати , много мужчин действительно не понимают . Многие , например , думают , что дома в декрете женщина отдыхает целыми днями . Пока сами не окажутся на пару часов с маленьким ребенком .
на днях сказав на телефоні дитині: я купив собі нові кросівки фірмові, куртку - дивись.
а дитина каже: ’а як та книжка, яку я просила купити?’ -
’В наступному місяці, в цьому я потратив багато, дерева висаджував біля дому і платив архітектору’)))
і дитині це ок
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
А якщо я як мама вкалую, щоб моя дитина то мала? Приватний садок дає можливість працювати повний робочий день.
То чому тато не має так само приймати участь?
Якщо має три хати, то і гроші теж. Чому він має жатися на дитину? Чому на дитині треба економити, що тато купив нерухомість, а мама має пахати?
як він каже: ’ в радянському союзі не було приватних садків, компютерів і т.п., то буде жити так’,
а те що .......(тут був мат) в нього вже оновлена плей стейшн - це ж все одно
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
ну так БМ и не должен содержать БЖ и оплачивать ей аренду и все остальное.
БМ не сплачує навіть пів оренди
навіть половину витрат на дитину
а лише половину витрат на їжу
навіть половину витрат на дитину
а лише половину витрат на їжу
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
что вы там все время лечите, я не пойму.
Да и вообще медицина бесплатная для украинцев в Европе.
развиват -пусть мама развивает, а одежда меняется не еженедельно.
безкоштовно це чекати пів року на прийом лікаря)
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Значить, дитина має жити з тим із батьків, хто може забезпечити ій кращий рівень життя
саме цього він і добивається)
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
так не треба було дитиною маніпулювати і дитиною мстити колишньому
тобто те, що я судом забрала пів квартири, в яку вкладувала - це я мстилась?
він вважав, що квартира його, тому що він в ній робив ремонт в час декрету мого і тому що утримував мене їжею 3 роки декрету (крім їжі цих 3 роки нічого не було) - тому він вважав, що я повинна піти до батьків і залишити квартиру йому.
і в суді він добивався СОБІ 100% квартири.
то що значить, ЩО Я МАНІПУЛЮВАЛА????
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Уті бозя моя, місцеві живуть, а приїжджій ’барині’ - всюди ’ж’, крім,. напевно, Варшави)))
до чого тут це.
не знаючи країни, Ви поїдете в село, де не знаєте нічого і нікого?
я не у Варшаві і навіть не у великому місті.
але не просто їхати в нікуди просто в невідоме село
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
’Наберем’? А може вже нарешті зрозумійте, що дитина - окрема особистість, і перестаньте нею маніпулювати?
де я маніпулювала?
так телефон мій, в дитини нема телефону
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляwoman Warrior
ккое вам дело, сколько он зарабатывает.
так, Ви праві. можливо, якби він так не жирував, мені було б морально легше.
але коли я в магазині кажу дочці, що не буде ’цього йогурта’, а інший (бо він дешевше),
а він дзвонить і свідомо спеціально хвалиться постійно новими покупками.
Щотижня він показує їй нові покупки (одяг, меблі, сад, дерева, соні плей стейшн, телефон.....) - мене це вибішує, саме те, що він хвалиться
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Вы в суд подавали или так - поныть?
ми судились за квартиру.
я за 2 роки буквально зубами відірвала пів квартири, за це в нього і образа.
бо він хотів всю квартиру (як писала вже вище, витрачали ми на неї майже порівну)
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
При чем здесь зависть? Если 5000 - гораздо меньше 1/4 от его зарплаты, автор в интересах дочери должна была подать в суд на алименты / пересчет алиментов. Она это сделала? Или просто сидит его деньги считает и ноет?
Автор беженец, спасает ребенка от войны, но при этом из всех многочисленных стран, предоставляющих помощь и бесплатное социальное жилье, она выбирает страну, где надо платить за аренду 30 000 грн. и нет пособия. И снова ноет - бывший муж виноват.
я маю роботу і не хочу жити на аліменти.
на жаль, в Європі дальше житло ще дорожче. а дитина і я знаєм польську - це вже легше.
в суд подати не можу. все його майно на інших людях