Вилосипедниця• 30 июля 2023

Только мне "Барби" не зашла?

Была с дочкой-подростком, не зашёл фильм ни мне, ни ей. Марго Робби и Райан Гослинг хоть и красивы, но очень староваты для этих ролей. Вообще, возникла аналогия со "Степфордскими женами", но там просто шедевр, в отличии от "Барби"... А как вам?
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Чим вона вам така гарна? Мені вона взагалі сама простота,та ще вже така в зморжках,аж ніяк на барбі не тягне
Вона ідеальна
Ніяких зморщок не бачила
Хоча їй 33
Злюсь до кипіння• 30 июля 2023
Марго Роббі норм, а от Госслінг старуватий
Злюсь до кипіння• 30 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так і у Барбі проста краса, вона не аристократка.
Капуста Маша• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Я була як під гіпнозом від краси Маро в цьому фільмі..
Губи, зуби, ідеальне обличчя, ідеальна фігура, трішки не ідеальні ноги, помітно лише в деяких ракурсах
80% прийшли в рожевому ..
Точно психоз)))
Я - ні
Фільм сподобався
Раян сиаруватий, а Роббі - ідеальнааа
Чесно, на Беллуччі в Малені я так не залипала. Гарна і гарна. А тут аж зрачки розширилися
Мда )))
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Мда )))
що таке? не гарна?
Капуста Маша• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
що таке? не гарна?
Вы так описано обычную симпатичную женщину , что даже я поверила 😂
Лунтик-паунтик• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Вона ідеальна
Ніяких зморщок не бачила
Хоча їй 33
В сенсі не бачили,вона коли усміхається в неї зморжки, особливо біля очей.Мені теж 33 і таких зморшок немає,так я не зірка Голівуду.
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ дляКапуста Маша
звичайна симпатична - це я. Але до Марго мені як до місяця
Лунтик-паунтик• 30 июля 2023
Особливо ось тут.Просто симпатична жінка,в неї немає якоїсь нереальної краси
задумчивая мордочка• 30 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Барби ей надо было играть 10 лет назад. В «Волке с Уолл-стрит» она была шикарна.
Сейчас уже тетя, красивая, но тетя.
Лунтик-паунтик• 30 июля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Сейчас уже тетя, красивая, но тетя.
Так,років 10 тому була б барбі,а зараз таке,я взагалі не розумію нащо вибрали не молодь,для ролі барбі і кена
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Сейчас уже тетя, красивая, но тетя.
Яка тьотя? вам 15?
задумчивая мордочка• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Яка тьотя? вам 15?
Выглядит она не очень на 33. Какой Кен, такая и Барби)) Еще в Вавилоне стало заметно, что талия уплыла и ноги стали коренастенькими. В совке тоже видимо были толерантными и юных дев играли подуставшие заслуженные актрисы. Голливуд поздно перенял этот тренд
Юпитерная• 30 июля 2023
не розумію як Марго може не подобатися. Чесно..
Але допускаю, бо мені Пенелопа Крус не подобається, Демі Мур також не еталон, ні молода ні зараз, і Лоуренс бісить
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
а на скільки виглядає?
Бо мені виглядає на 27
навіть подумала що може фотошопили відео, бо надто молодо виглядає
задумчивая мордочка• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
а на скільки виглядає?
Бо мені виглядає на 27
Не на «возраст Барби» точно.
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Не на «возраст Барби» точно.
то погано виглядає к для ролі барбі, чи на свої 33?
задумчивая мордочка• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
На 33 тоже. Без фильтров я аж удивилась, что ей 33. Обычная женщина. От голливудской звезды ждешь больше и лучше. Джессика Альба, например, до сих пор выглядит как девочка.
Лунтик-паунтик• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Яка тьотя? вам 15?
Вона виглядає,як тьотя,на свій вік 35,менше я їй не дам,а ви так пишете наче їй 20)
Помогалочка• 30 июля 2023
Не зашёл.
Сын с друзьями ходил, смотрели в оригинале - язык знают отлично - никому из четверых не понравился (два парня, две девушки по 19-22 года). Сказали, что на один раз и тоже еле дождались конца фильма.
Мудрецыха мира• 30 июля 2023
Ответ дляЮпитерная
Вона ідеальна
Ніяких зморщок не бачила
Хоча їй 33
Ви знаєте, прямо описали, як я собі подумала- ідеальна, я була вражена її красою, сподобалась дуже. А от виглядає вона старшою. І мені здалося, що такий задум і був зробити героїв старшими- хіба ж молодь перейматиметься так проблемами стереотипів в світі і гендерної нерівності.
Юпитерная• 30 июля 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Альба не така красива. Я вже і забула що така була. Бебі фейс, як дитина. Що в цьому крутого?
Путающаяся• 03 августа 2023
Ответ дляВилосипедниця
Проблемы может и глубокие, но подача гуано.
полностью согласна. Ужасно плоский фильм