Не против• 31 июля 2023

Постійні зуби. Ікла

Дуже повільно прорізаються ікла у дитини. Одне верхнє випало ще в 8 років. Два!!!! роки не росло, в 10 прорізалось і за рік виросло лише наполовину.
Решта три зуби випали майже одночасно рік тому, зразу почали рости, але деякі швидше, деякі помітно повільніше.
До інших зубів питань не маю. Чи норма, що так повільно ростуть ікла? Як у ваших дітей було?
Цветов Мне срочно• 31 июля 2023
Так само, як і у вас - дуже повільно. Перший клик випав рік тому, ще не виріс.
Тут надолго• 31 июля 2023
В 12 лет удаляли молочные, тк постоянные не могли прорезаться. Один ещё и рос горизонтально, думали что не вырастет и нужно будет вытягивать брекетами
автор Не против • 31 июля 2023
Ответ дляТут надолго
Я теж з жахом спостерігаю за тими іклами. Наче і місце для них є, але ростуть зверху, нависають, не стають в ряд поки що.
Анонимус Я• 31 июля 2023
В таком возрасте нужно обязательно посетить ортодонта.Если есть проблемы,то пока можно исправить пластинкой.Бывает,что клык лежит горизонтально,нет места,бывает адентия(отсутствие зачатка)
Колупалочка• 31 июля 2023
в мене досі один не випав ) мені 39 вже... два місяці тому поставила брекети, щоб витягувати постійний зуб. Поки що стоїть молочний, але скоро будуть видаляти
ТаЕщеОптимистка• 31 июля 2023
Пр панорамному симку отлично видно, какие зубы есть в щачатках и какие на подходе. И к ортодонту на консультацию можно, многие носят пластинку, расширяют верх челюсть чтоб все стали на место
Jozefin• 31 июля 2023
11 років малій, 1 верхній нещодавно проклюнувся)) Лікар каже все норм, це краще ніж коли раніше лізуть і немає місця...