Проня_Прокоповна• 31 июля 2023
Порадьте по Трускавцю
Хочу трохи відвезти дитину відпочити, змінити обстановку. Має проблеми з ЖКТ, підвищена кислотність. Порадьте кафе чи ресторанчики, де можна поїсти дієтично, без соусів, гострого, кислого, сильно смаженого. І ще питання, як краще добиратись зі Львова? Бронювати квитки завчасно, чи можна без проблем купити на місці? Який автобус порадите?
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Можно. Але мене себе шкода с рефлюксом)))) не можно їсти те що неякісне і дешеве.
В санаторіях їжа дієтичніша і дешевша
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
В Трускавце есть вокзал и туда ходят поезда.
І що? У авторки жд білет до Львова.
Проня_Прокоповна
• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І як це не показан моршин.як я з диьиною не втлазила з лікарень до 4 років. Гастрит.ацетон.підшлункова. поїхали в моршин і все супер!!я забула про дієти .дитина почала їсти ВСЕ)))
Скільки часу за один заїзд були, що пили, який режим? Якщо можна напишіть детальніше, бо протокольне лікування не допомагає
Витворунка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
неправда. ось була,на тому тижні приїхала. ніяка не дира. людей повно.з дітьми особливо. повно кафешок,кав*ярень,нові ресторани,концерти...центр вилизали,клумби,парк красивий,лавки нові поставили. Трускавець більший і більше грошей туди вкладено. але вода далеко не всім показана. я дуже відпочила,була майже 3 тижні. виспалася,процедури дешеві пройшла,купалася в басейні,екскурсії,гуляли в парку..в лісі,ходили на озеро. Відпочинок на релаксі. ні мені,ні дітям нудно не було. дітей повно,моя мала і син одразу знайшли собі друзів там,адже дитячі майданчики забиті. кришталеве повітря,білки..мене все влаштовувало. я навіть не готувала,а їла в їдальні,бо ціни смішні))) трусавець більш розкручений і він більший. для мене страшна дира це Шаяни.я там за 14 днів завила. вийти нема куди,одна дорога через усе село,по якій постійно їздять авто..пару кафешок.500 людей населення. оце дійсно дира з дір вибрана.
Вже навіть електрички відмінили в Моршин. Те, що вам підійшло не означає, що там добре.
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляВитворунка
шо ви мелете? ви п*яна?))) з Києва до Моршина йде прямий потяг,а раніше не було. ПРЯМИЙ))я батькам квитки купила сьогодні (Черкаси- Івано-Франківськ)) І зі Львова до Моршина прямі електрички і автобуси що 30 хв. Ви точно п*яна))таке зморозили. Квитки купити неможливо,я 2 тижні ловлю,оце зловила. так погано,що не можна нічого купити_))
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
від 15 до 19 днів. 14 днів мало. лікування настає на 6-7 день лише.пили воду 3 р на день до їжі.в цьому році була 19 днів. зараз купила квитки батькам,теж їдуть. нікого не слухайте. моршин - чудове місце.вода лікувальна. я з малою так намучилася.дієти,ацетон 4+.після першого разу все стало на місця. але ми їздимо щороку. треба хоча би 2-3 роки поїздити. там дітей від 2 років - тьма. вода реально цілюща,м*яка. в кого підшлункова з ацетонами,гастрити,я з виразкою(висока кислотність). Їсти можна У БОРИСА. 120 грн на увесь день (3 рази)пісне дієтичне парене харчування.Чи в їдальні моршинської лікарні. прекрасно готують 140 грн на людину вдень
Витворунка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Зі Львова жодної електрички на Моршин. Я твереза, а вам щось відпочинок не пішов на користь, агресивна )) навіть тут крім вас ніхто Моршин не розхвалює. Моя мама пенсіонерка, сказала ніколи в житті більше моєї ноги не буде в тій глухомані.
Маю право на власну думку, сприймайте спокійно.
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Автор,зі Львова на Моршин ходять прямі автобуси кожні 30-40 хв.великі,не маршрутки. також електрички. Я оце їздила з Моршина до Львова. якщо ви з Києва,то є прямий потяг до Моршина (043)
Витворунка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Поїзд один єдиний Черкаси Івано-Франківськ, через це і критиків не має))
Витворунка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Удалено администрацией...
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляВитворунка
є великі 2 поверхові автобуси.кожні 30 хв Львів-моршин(через СТРИЙ).їдуть швидше і з кондиціонером,а не вонючі брудні старі електрички.Електрички ще були як я була ,а їх немає не тому,що там погано(просто в цьому напрямку і інші потяги зняли,в нас війна,як не дурна,то втямите,чому зняли))))(Мамі привіт))))там і без вашої мами стати ніде,все забито))))так погано,що всі готелі забиті(Максим,Оріон і т.). на вашій мамці світ клином не зійшовся.
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляВитворунка
ну до Трускавця з Києва теж один єдиний потяг. а до Моршина нічого не було прямого з Києва,а тепер є і дуже зручно.Раніше всі зі Стрия добиралися. Автору потрібна вода лікувальна і вона реально допоможе
Витворунка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Удалено администрацией...
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
ви безсоромно брешете,бо цим автобусом я 23 липня їздила до подруги у Львів. З якою метою ви брешете?навіщо? якщо ці автобуси ходять? і мені на автостанції навіть сказали розклад- що 40 хвилин. Людина якраз зі Львова напряму добереться автобусом до Моршина.
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Автор, скопіювала з сайту Львівського автовокзалу
Львів — Моршин
05:30, 06:20, 07:00, 07:40, 08:20, 08:55, 09:30, 10:05, 10:40, 11:15, 11:50, 12:25, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:35, 16:10, 16:50, 17:20, 18:10, 18:50, 19:35, 20:30, 21:40
Львів — Моршин
Витворунка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Удалено администрацией...
Лукава Кішка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я в моршині виразку вилікувала. 8 років в моршині. Відкрийте показання і поситайте.що лікує трускавецька вода. Найперше це нирки бо вона ДУЖЕ мочогінна. І як це неправда як у мене відкрилася виразка.вночі щабрала швидка в Трускавці а лікар запитав- що ви з високою кислотністю ТУТ РОБИТЕ?????у васнирки? Ні? То чого приїхали?
Може це саме ваша проблема с виразкой. У мене нафтуся і після їжи. Саме для промивання нирок. Я пью нафтусю до їжи. Потім марію до їжи і нафтуся після їжи. Рефлюкс, преддіабет, холецистит і мочакаменная. При всем показан Трускавец
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
ключове ПІСЛЯ їжі. бо Нафтуся подразнює шлунок. ну і ви доросла. а дитині Нафтуся заважка,якщо ще й немає ниркових проблем.
Лукава Кішка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
До іди і після. 2 рази і я лікуюсь в Трускавці з 8 років
Бибер-анонимер• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
І що? У авторки жд білет до Львова.
Может автор еще билет не брала, да и сдать можно всегда.
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Нафтуся дитині не заважка, в Трускавці є спеціалізований дитячий санаторій, діти п´ють Нафтусю. В менем
син був в санаторії перед ковідом, повернувся як нова копійка. Син без проблем з нирками і подібне, була горяща путівка, хтось відмовився
Любимка-анонимка• 31 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Але в вашого сина не було підвищеної кислотності.він не сидів на дієтіі на пареному/вареному.так..там є дит.санаторій
Фіфачка• 31 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ні не сидів, просто педіатр порекомендувала, що в період активного росту органи мають встигати нормално функціонувати з ростом кісток і т.д, і це саме
пояснила лікар в санаторії. Він вже в санаторії був на вареному, пареному, без солі, спочатку казав незвично, потім нормально, звик, приїхав з приємним румянцнм, без підліткових прищів на лиці . Тому дітям Нафтуся нормально заходить, він ще хотів туди їхати вже з однокласниками, навіть просив педіатра, щоб за нього не забула, але ковід, тепер війна...