Намакушка• Изменено 21 декабря 2025
Мій неймовірний пес дякую за поради
Просто поділитись, ми змогли, рік тому, я навіть уявити собі не могла, що так буде, ніколи не було собак. А тут поїхала на дачу дещо забрати і знайшла його. Багато з ним пройшли, дякую всім досвідченим дівчатам за поради і підтримку. Зараз в мене є незабутні ранкові та вечірні прогулянки та вірний друг. Це такий кайф, всім миру!
Звоночек• 21 декабря 2025
Ответ дляСтолічна штучка
А вы что, не присоединитесь к осчастливливанию несчастного человека?
Это не сработает
Мона Лиза• 21 декабря 2025
Автор, ви велика молодець! Який чудовий собака, бажаю вам провести з ним довгі щасливі роки!
Нафаня Маня• 21 декабря 2025
У него на рыжей морде написано великое собачье счастье)) Автор, вы - человечище!
мадам Везувий• 21 декабря 2025
А какие у него были проблемы? Была лапа повреждена или еще что-то? Глазки грустноватые у него, хороший малыш.
Неначасі• 21 декабря 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Повезло псарику
Пусть будет здоров !
Це точно, джекпот зірвав
Незламна Україна• 21 декабря 2025
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Какой комментарий - такой и человек. Яд и говно. Как вам удалось это объединить?
Автор, пес замечательный, вы большая молодец!
Потринділиця• 21 декабря 2025
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Ви примітивна і недалека істота, якій не доступні почуття і вчинки вищого порядку.
Сундучок с каникулами• 21 декабря 2025
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
У людини велике серце і є мозок - це значно дорожче за всілякі інтер´єри, і не покупається ні за які гроші. А ваші інтер´єри не мають взагалі ніякої цінності. Та й взагалі, як людина сама по собі, ви нічого не коштуєте, - оце трагедія
Брюлик в стразах• 21 декабря 2025
У собачки на мордочке написано,что он до сих пор не верит своему счастью.Как дите из детдома которое в семью попало.Они реально как детки
рукиЖимолости• 21 декабря 2025
Ответ дляЗвоночек
У подруги спаниель тоже голова опущена и у моего тоже нос в земле постоянно, хотя ему уже 11
Да они все пылесосы )))
Намакушка
• 21 декабря 2025
Ответ длямадам Везувий
Окрім роздробленої лапи, критичних проблем не було. Звичайні проблеми тварини, що жила на вулиці: очі, глисти, блохи та кліщі, з цим швидко впорались. Дуже нам поталанило, що єдиний лікар, який взявся за операцію, а не пропонував ампутацію, працював в одній з лікарень нашого міста. Зараз, сподіваюсь, трохи скорегуємо поведінку і все буде ок.
Намакушка
• 21 декабря 2025
Дівчата, я дуже вдячна вам за поради та підтримку рік тому, для мене це було дуже важливо, була розгублена, потихеньку розібралась. Це випадок, коли нічого не очікував, але отримав тварину, яка гармонійно вписалась в родину і дала нові емоції, знайомства та відкрила нові місця мого невеликого місця. Писати можна багато, ще раз всім дякую та спокійної неділі.
Сало не люблю• 21 декабря 2025
Ответ дляНамакушка
Дякую вам, ці тварини віддають дуже багато, вони саме для людини, з ними якійсь інший зв´язок. Вони тебе відчувають, настрій, коли треба підтримати, а коли стати ’невидимим’, дуже тактовні, але поряд, саме тоді, коли треба.
Бо вони мудрі, на жаль мають гіркий життєвий досвід