Inna_A• 31 июля 2023

Остеопро (кальцій) чи можливо ділити таблетку, щоб випити?

Лікар призначила препарат Остеопро. Таблетки великі, як колби, не можу випити. Чи можна їх ділити? В інструкції не має інформації про це, у лікаря не можу запитати, це треба записуватись на прийом, йти, платили за консультацію.
Та прям багіня• 31 июля 2023
В инструкции написано, что для облегчения глотания таблетки можно разжевать. Значит и делить можно.
автор Inna_A • 31 июля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Ого, дякую. В моїй такого не написано, може різні трохи бувають..не уявляю як це проковтнути
Мати тріля• 31 июля 2023
Автор, я в ступці толчу, в столову ложку висипаю і з водою
автор Inna_A • 31 июля 2023
Ответ дляМати тріля
Дякую. А Ви маме його приймаєте? Є результат?
Мати тріля• 31 июля 2023
Не зрозуміла питання
Приймаю на постійній основі
В мене остеопороз ранній
Остеопро — просто мала частинка мого комплексного лікування
автор Inna_A • 31 июля 2023
Ответ дляМати тріля
Не зрозуміла питання
Приймаю на постійній основі
В мене остеопороз ранній
У мене остеопенія. Я мала на увазі чи є зрушення, це якщо ви аналізи здаєте на кальцій. Я тільки почала пити
Мати тріля• 31 июля 2023
В мене є
Але я роблю колю укол Пролиа раз на півроку, контролюю і приймаю Д3, займаюся майже кожного дня фізичними навантаженнями, щоб мʼязи тримали кістки
автор Inna_A • 31 июля 2023
Ответ дляМати тріля
В мене є
Всякі саме фізичні вправи робите?