vinipywka• 01 августа 2023

Прогулянки на катерах по Дніпру в Києві є?

Відновили прогулянки по Дніпру чи ще ні?
Добро с Кулаками• 01 августа 2023
Минулих вихідних не було
Я на хвилинку• 01 августа 2023
Ні
Кофр для ноги• 01 августа 2023
Немає.
Заборонено
Царевна_несушка• 01 августа 2023
Пассажирское судоходство запрещено на период военного положения
Молчунья• 01 августа 2023
Ні. Заборонено..
Та не реву я• 01 августа 2023
Авторе,це прикол якийсь?Які прогулянкки по Дніпру?Ви часом не з країни рожевих поні?)
Замрійлива• 01 августа 2023
А як же, і прольоти над мостами на геликоптерах.
Милота• 01 августа 2023
Авторе, заборонено.
Не ведіться на старі фото в тг-каналах з серії «Київ сьогодні». Я кілька разів вже писала їхнім адмінам, щоб не постили старі фото. Або щоб вказували, що фото 2021 року
автор vinipywka • 01 августа 2023
Ответ дляТа не реву я
А чого. Концерти є, в морі купаються, наземний транспорт весь є, єкскурсії також. Ось і питаю сняли заборону чи ні
Вилами по Воде• 01 августа 2023
Ответ дляvinipywka
Потому что,с парохода,люди не пригнуть в воду к берегу. Корабль не причалит к берегу , где попало во время тревоги. Вот почему
Mrs.Sexuality• 01 августа 2023
Навігація заборонена.