KROX@• 02 августа 2023

Яка перспектива стосунків з різницею до 20 р?

Оце й усе питання. Майже)
Що шукають молоді хлопці в зрілих жінках (от фактично, мама за віком)).
Нащо воно йому?!
AmazingLady• 02 августа 2023
Опыт получить и на...ахаться вволю
Мне без сахара• 02 августа 2023
Перспектив 0, для сексу -беріть
Мона_Лиса• 02 августа 2023
Перспективы есть. Знаю пару родственница, живут прекрасно. У меня не такая разница, младше всего на 11 лет, но тоже все отлично
Мне без сахара• 02 августа 2023
Ответ дляМона_Лиса
11 не 20
автор KROX@ • 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Опыт получить и на...ахаться вволю
Нє, ну це зрозуміло.
Так можна ж наахатись з кимось молодшим)
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
До двадцяти не підкажу, а вісім-десять років різниці погоди у стосунках не роблять, особливо якщо жінка доглядає за собою і виглядає молодшою за цифру у паспорті.
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляKROX@
Нє, ну це зрозуміло.
Младше уламывать надо, а тут тетя всегда готова
автор KROX@ • 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
До 10 і мене не лякає, а тут хлопчак хлопчаком. Написав, тиждень знайомі, пише щодня, хоче зустрічі, а я боюсь(
Якось щось не те(
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Сделают погоду, десять лет это огромная разница когда женщина старше
Невгамовна Бу• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Я слышала от какого-то, не помню что это был за идиот, что с женщиной в возрасте классный секс, потому что для мол каждый раз как последний
Чеширская кошечка• 02 августа 2023
Якщо це 20-40, то заради сексу та досвіду.
А від 30 складно уявити, можливо, гроші, спадок чи, навіть, кохання.
Хоча, мій двоюрідний брат зустрічається з жінкою набагато старшою за нього, я їх давно не бачила, але зараз їй має бути під 60, тампони досі разом. Він з нею бо йому зручно, вона йому, як мама, і не вимагає одружуватись.
Значит надо• 02 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Він з жіночками за 80 трахався?
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
Ответ дляKROX@
Якось щось не те(
Ну ви й сама все розумієте -- він хлопчак((( Секс, можливо й не на один раз, може бути, причому феєричний, але стосунки, тривалі, -- навряд. Все залежить від того, на що ви сама зорієнтовані.
автор KROX@ • 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Ні, фігня, не зроблять. 10 років - це одне покоління, одні фільми, одна музика, спільні інтереси
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляKROX@
Нет, не фигня..это не одно поколение совершенно
Невгамовна Бу• 02 августа 2023
Ответ дляЗначит надо
Він з жіночками за 80 трахався?
Возможно:)) но по правде у многих женщин после 50 секса нет, особенно если одинока
Давайте смотреть правде в глаза
Пешеходик• 02 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Давайте смотреть правде в глаза
Кто вам такую ерунду сказал? Вам то сколько лет?))))
автор KROX@ • 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Що у вашому розумінні люди одного покоління?
Чеширская кошечка• 02 августа 2023
Сорі, тампони = так вони
Невгамовна Бу• 02 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Сколько мне неважно

Боже ну если женщине 50 и разведена и нет мужчины, пойдут наши женщины на тиндер секс искать, ну да:)
палка-копалка• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
не факт, не факт) в зрелом возрасте как правило уже и самоуважение выросло и с самооценкой всё ок (бывает, конечно, что нет, но такие неинтересны), а вот молодые могут ещё давать кому попало
Пешеходик• 02 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Сколько мне неважно

Секс только на тиндере есть?
автор KROX@ • 02 августа 2023
От прямо питаю що хочеш, чому не вибираєш за віком ’сподобалась, спільні інтереси, однакові погляди, я ментально здоровий і дорослий чоловік, ровесниці не цікаві’
Невгамовна Бу• 02 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Секс только на тиндере есть?
Окей где его найти? Ну скажите где вот типичная учительница в школе 50+ одинокая найдет секс ?
Без образів• 02 августа 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
це такий бородатий анекдот
палка-копалка• 02 августа 2023
Ответ дляKROX@
Автор, а что мешает начать общаться, а там посмотрите и разберётесь, какой он и как вам с ним. Необязательно же сразу спать
Без образів• 02 августа 2023
Ответ дляKROX@
не корміть її, це знаний місцевий тріль
Невгамовна Бу• 02 августа 2023
Ответ дляПешеходик
Секс только на тиндере есть?
У меня свекрови 58 и она вдова, ищет активно мужчину на специальных сайтах, через друзей, и тд

Так она еще выглядит хорошо и ездит на Порше бокстере. Уже два года ищет, какой секс
Хтомолодець? Я!• 02 августа 2023
Ответ дляAmazingLady
Ви серйозно чи тролите?
AmazingLady• 02 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ви серйозно чи тролите?
Да чего я буду троллить, это большая разница реально