Гл. Амурная• 01 августа 2023

Мамы, которые не брали декрет, работая на удаленке, расскажите

Как вы совмещали работу и малыша?
Первые 2 месяца он спит постоянно, а потом почти не спит. Как без няни и посторонней помощи справлялись?

Расскажите о вашем опыте.
Яичница с беконом• 01 августа 2023
Без няни никак, это очень сложно

Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
В мене на проекті була мама розробник з 4 річною дитиною. Не закривала вона таски, термінейтнули іі. Краще б няню взяла і не морочила нікому голову.
Буває 🤷🏻‍♀️
Яичница с беконом• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Що таке термінейтнули?) А взагалі дуже складно знайти нормальну няню
Яичница с беконом• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ким працюєте? Я - тестувальник ПО з роботою по 8-10 годин і овертаймами, з постійними мітингами з колегами. І так - з такою роботою неможливо.
Я теж тестувальник, до 6ти місяців працювала пів дня, потім вийшла на повний, бо вже не давали. Прийшлось шукати няню, було складно знайти нормальну, так і не знайшла)
люблю_тортики• 01 августа 2023
Ми не морочили голову і одразу взяли няню. Дитина під наглядом, я не розриваюся, робота потребує концентрації все ж.
ЯкаКраля• 01 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ну якщо ви тестувальник, то англійську маєте знати і переклад слова termination не має викликати запитань😉
Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Коментаторка і не писала шо вона тестувальник.

Яичница с беконом• 01 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Я писала, але відповідь трохи щоб самоствердитися, ну нехай)
ЯкаКраля• 01 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Так, ви праві. У вас , я бачу на проекті запара😀
Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ой, вже бачу шо писали. Ну Да, вигул білого пальто))
Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
В мене компілюється Ви наче теж не дуже навантажені
Яичница с беконом• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Робочий час ніби, нє?🙂
ЯкаКраля• 01 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
В мене відпустка зараз, а в робочі години на порадницю часу не маю
ЯкаКраля• 01 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Не самоствердитися, для мене дійсно дивно, коли тестувальник не знає англійської.
Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ну всьо, Вам медаль
Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
І ще одна медаль
Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Підтягуйте тайм менеджмент А то і допомога з дитиною є і на порадницю часу немає
ЯкаКраля• 01 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
А ви подумайте про помічницю, то можливо зʼявиться час і бажання наприклад вчитися у вільний час, а не на порадниці зависати😀
Яичница с беконом• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Боже, ви ідеальна)

Пусин Кукин• 01 августа 2023
Ответ дляЯкаКраля
Дуже дякую за пораду. В мене досвід роботи 18 років на секундочку в мене час виконання і навчання новому ну дуже швидкий) так шо Да, я все встигаю без помічниці.