Пффф 100%• 01 августа 2023
Ви купуєте долари які раніше 2006 року випуску?
Питання стосується тих, хто збирає на щось вагоме, типу квартири.
Байрактарна• 01 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
Чоловік вчора обійшов три обмінника, тільки старі пропонують((
2006? це не старі
Пффф 100%
• 01 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
яку причину назвали? я фоткаю курс в обміннику, там написано ПІБ директора і касира і залишаю скарги на сайті НБУ.
І яка далі процедура? Проблема вирішується наступного разу?
Байрактарна• 01 августа 2023
Ответ дляПффф 100%
не знаю), срок на ответ у них 1 месяц, потом пойду на контрольную закупку
Lydmila408• 01 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так я хочу их поменять, а не сдать, а не меняют
Вам Вашу купюру на ту,что Ви хотите никто и не поменяет.
А зачем им єто?
Для цього Вам нужно Вашу купюру продать,а потом купить ту,что Ви хотите.
А зачем им єто?
Чучело-Мяучело• 01 августа 2023
Ні. Купую ЛИШЕ доллари з синьою стрічкою. Збираємо на житло. Не відомо, коли назбираємо, ціни летять вверх.