Байрактара• 01 августа 2023

Порадьте будь ласка взуття для тривалих походів.

Донька їде в Карпати, багато потрібно ходити, ще й має плоскостопість. В минулому році була в Буковелі, в звичайних кросівках дуже важко, неймовірно боліли стопи і коліна.
_Астрея_• 01 августа 2023
Саломон, Лова

Усміхайлик• 01 августа 2023
Обувь для походов, трекинговые ботинки, конечно кроссовки не для гор
МУСЯкомарова• 01 августа 2023
Трекінгове взуття, в декатлоні є на будь-який гаманець. У мене найдешевші, цілком задоволена
БезникаЯ• 01 августа 2023
Проходила всі походи по Криму в турецьких кедах з базара, з високою манжетою, щоб тримати сустав. Намотували по 20-30 км/день. Ботинки мені важкі. Дуже важлива посадка взуття на нозі - не можна брати зашироке або трошки довге, типу ’носочки вдягну’, вузьке взагалі не обговорюється. Стопа має сидіти чітко, палець не впирається в носок, достатньої повноти. Для колін можна взяти еластичний бинт і діклофенак. Якщо взуття добре сидить, то коліна не болітимуть. Взуття краше поносити містом пару днів, не йти в тільки купленому. Трекінгові кросівки мають підсилену підошву і носок, щоб каміння не розбивало ногу. Так що в кросівках нічого поганого, треба уважно вибрати.
Матраскин Брат• 01 августа 2023
Merrell, Salomon...