Ловлю капці• 01 августа 2023

Дитина затинається

Майже 7 років. Періодами говорить добре, а тепер от знов, сильно. Ми не в Україні, не знаю куди бігти. Як з цим справилися? Як помогти дитині?
Капитанша• 01 августа 2023
Що значить затинається?

парИла я парИла• 01 августа 2023
Логопед, дефектолог, невролог
парИла я парИла• 01 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Що значить затинається?
Заїкається
Капитанша• 01 августа 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Заїкається
До невролога сходіть онлайн.
П´яна вишня• 01 августа 2023
Ответ дляКапитанша
До невролога сходіть онлайн.
Так це слушна порада. По заіканню всі хвалять з добробута невролог Знова. Звоніть питайте чи вона онлайн консультує.
Ми були, нам виписала препарати. Стало краще. Ось через 2 роки повнрнулось. Знов поїду мабуть. Консультація дорого, але всі з цією проблемою кого знаю до неї їздять.
Ще були в психолога, вона каже проблеми немає. Не знаю теж що робити.
Будьте здорові
КинДза• 01 августа 2023
Ответ дляКапитанша
До невролога сходіть онлайн.
И что те неврологи сделают .. ну выпишут что-то, но это не будет лечением. От заикания нет лечения.
КинДза• 01 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Будьте здорові
А які препарати не пам´ятаєте ?
КинДза• 01 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Будьте здорові
Есть логопеды которые работают именно с заиканием
П´яна вишня• 01 августа 2023
Ответ дляКинДза
Є терапія яка включає і препарати і роботу з психологом +логопедом і дефектологом, дихальні вправи, музичні інструменти і спів, читання вголос, спокійний і правильний режим життя і сну, мінімізація збудження в тому числі від гаджетів, емоцій яскравих. Спорт надто активнтй теж не підходить

автор Ловлю капці • 01 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Гаджетів нема, інтуїтивно почали читати вголос. Дитина дуже емоційна.
П´яна вишня• 01 августа 2023
Ответ дляКинДза
А які препарати не пам´ятаєте ?
Здається щось легке було з ноотропів. Типу тенотен в невеликій дозі. Місяць пили
П´яна вишня• 01 августа 2023
У вас в сімї хтось заікається?
Це пепедається від татового роду і в 75% хлопчикам
автор Ловлю капці • 01 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
У вас в сімї хтось заікається?
Ні, ніхто, хлопчик. Бувають хороші дні, а буває - ну дуже сильно
энциклопУдия• 01 августа 2023
У аодруги донька почала у років 6 приблизно. Допомогла дитячий психолог