Латвийские_Номера• 01 августа 2023
Скільки часу ви чекали рішення ВЛК?
Раніше наче тиждень було...а зараз кажуть 3-4 тижні..невже так довго
VitalinkaGL• 01 августа 2023
ВКК или МСЭК?
МСЭК у нас завтра,а ВКК утром пошел,бумаги отдали вечером.
Тримбулька• 01 августа 2023
Якщо діагноз дозволяє потрапити на ВЛК то за пару годин буде рішення, якщо ні, то можна довго чекати
Тримбулька• 01 августа 2023
Ответ дляVitalinkaGL
ВКК или МСЭК?
ВЛК це Військово Лікарська, до того, що Ви пишете стосунку не має
Латвийские_Номера
• 01 августа 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Після загибелі рішення?
Слава Богу, ні! Після контузії влк проходили, тепер чекаєм рішення
Латвийские_Номера
• 01 августа 2023
Ответ дляТримбулька
Ми пройшли влк післ, контузії, лікар сказала рішення чекати три тижні
Тримбулька• 01 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Значить не пройшли, є певний перелік станів при яких можна пройти ВЛК, бо ВЛК це кінцевий етап лікування або реабілітації
Кому там слова не давали• 01 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Перепрошую
Тоді незнаю