Завжди з рушником• 01 августа 2023
Які вітаміни пропити проти випадіння волосся?
Завжди з рушником
• 01 августа 2023
Ответ дляVayderia
З Айгербу Омега 800+біотин+ вітаміни Hair,Nails,Skin
Це все разом чи по черзі?
Сладко-соленая• 01 августа 2023
Здати аналіз, щоб бачити в чому причина, дешевше набагато, ніж пити все підряд
Завжди з рушником
• 01 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Який аналіз?
Сладко-соленая• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Який аналіз?
Лікар має назначити залежно від типу випадінь. Довгі чи короткі, з луковичкою чи без? В якій частині голови більше поридіння... феритин, залізо, віт д, віт б, можливо ще гормони. Вам би до дерматолога-трихолога, а може й до ендокринолога. Все на сьогодні безкоштовно за направленням
Трільчиха• 01 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Це все разом чи по черзі?
Омегу с биотином не рекомендуют пить вместе, они как-то неправильно усваиваются тогда. Я пила именно вместе, результата никакого ). Не луипю, что это именно из-за того, что не по раздельности, просто, видимо, причина выпадения волос не устранилась
Латвийские_Номера• 01 августа 2023
Можно сдать на витамин Д еще. Мне как ни странно помогло именно устранение этого дефицита. Пила четыре месяца, перестали выпадать