ТебеОноНадось• 01 августа 2023

Не розумію заключення

Не розумію. Свекруха видалила нарост з розміром у вишню. Дали це заключення. Сказали нічого лікувати не потрібно. Приїхати через 3 місяці на огляд. Я не знаю що значать цифри. Дякую🌼 сказали здорова вже.
А я щось панікую 🤷‍♀️
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ви з лікарем не розмовляли, після операції?
Шотуткоїться?• 01 августа 2023
Рак 1 стадии без метастазов.
автор ТебеОноНадось • 01 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Вони їздили зі свекром в область разом. Без мене. . Завтра буду телефонувати. Але хочу зараз знати...
Манка Я• 01 августа 2023
Выше правильно написали.
Из заключения следует, что удалили хорошо. По гистологии края без особенностей.
Но в выписке из стационара должны быть дальнейшие рекомендации. Надо их смотреть.
Шотуткоїться?• 01 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Не волнуйтесь, это не агрессивная форма . Но с врачом конечно нужно пообщаться
Ворожу на каві• 01 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Рак шкіри. Видалили повністю, края шкіри звичайної будови.
Полонянка SexShop-а!• 01 августа 2023
Карцинома (рак) 1ст, операція радикальна означає, що все видалили. Зараз лікування додаткового непотрібно. Поїде через 3 місяці на огляд. Не панікуйте, Нехай все буде добре!
автор ТебеОноНадось • 01 августа 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Дякую за відповідь. 🌼
автор ТебеОноНадось • 01 августа 2023
Дякую всім хто відповів. Тихої ночі вам🙏