Кокосиха• 02 августа 2023
Епілепсія - потрібна допомога
Суть питання: є людина похилого віку з епілепсією, їй потрібен цілодобовий нагляд. Можливо хтось знає чи є спеціальні будинку престарілих чи інтернати, куди можна б було оформити хворого? Буду вдячна за допомогу
Вероятненько• 02 августа 2023
Прям для эпилептиков, то вряд ли. А так, нужно узнавать и думаю это не бсплатно. А если не бесплатно, то может рассмотреть вариант сиделки с проживанием?
Кокосиха
• 02 августа 2023
Ответ дляВероятненько
те, що не безкоштовно, то розумію. Про доглядальницю думали, але чогось варіант пансіонату більше подобається
Вероятненько• 02 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Тогда стоит искать, но это не дёшево. Да и захочет ли ваш человек в пансионат. В простых условия ад, в роскошных цены..... А вам же не на месяц. Узнавайте в своём городе, области.
Перловая Кашка• 02 августа 2023
Ответ дляКокосиха
А лікування приймає? Я плачу 10500 + ліки, памперси, тощо. На місяць. Там зазвичай є медпрацівник, що вміє справлятися з нападами
Кокосиха
• 02 августа 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Так, ліки приймає. Він не лежачий. Цікавить, щоб був такий медпрацівник. Підкажіть, будь ласка, як називається пансіонат? ЧИ за якими критеріми шукати? Дякую
Перловая Кашка• 02 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Мы же можем быть в разных городах. В принципе обзвоните пансионаты в вашей ценовой категории. Я думаю не проблема, примут, у меня вопросов не возникло, она там не одна с таким диагнозом