Федорино Горе• 03 августа 2023
Астигматизм и линзы
Подскажите, поштучно нельзя такие линзы покупать? У кого астигматизм где вы покупаете линзы?
Морковна• 03 августа 2023
Не зрозуміла питання? Чи можна одну лінзу докупити? Я питала, в магазині кажуть що ні, вони все ж від партії до партії можуть відрізнятись+одна наприклад зацарапана, друга нова у вас буде. Для астигматика не добре.
Солоденька цукОрка• 03 августа 2023
Ношу обычные линзы, все прекрасно вижу в них.
Для астигматизма сказали только под заказ делают индивидуально
Федорино Горе
• 03 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Можно, конечно. Они так и продаются
Где?
Жена брата Админа• 03 августа 2023
Ответ дляФедорино Горе
Где?
Где угодно, где удобнее купить. Я покупала дочке Биофинити. У нее разные линзы, одна toric, как раз для астигматизма. По одной брала в оптике рядом с домом, Киев, Воздухофлотский проспект, потому что с пересылкой невыгодно. Но Гугл падает кучу вариантов интернет магазинов, где можно купить эти линзы поштучно.
Федорино Горе
• 03 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Мне в люксоптике сказали что только упаковками по 3 шт, а у меня 2 разных глаза
Федорино Горе
• 03 августа 2023
Ответ дляNezinna
А навіщо при астигматизмі ще й лінзи носити такі?В мене астигматизмі,окуляри я ношу з астигматизмом,а лінзи звичайні.
В них зрение лучше должно быть, чем в обычных. Я ещё не пробовала
Федорино Горе
• 03 августа 2023
Ответ дляСірничок
У них большой шаг. Мне ВООБЩЕ не зашло.
Вот и хотела поштучно купить попробовать, но они только упаковками
Жена брата Админа• 03 августа 2023
Ответ дляФедорино Горе
Кроме Люксоптики, есть много других магазинов.
Ушла и Пришла• 03 августа 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Хто вам таке сказав?
Донька має астигматизм і міопію.
Купуємо лінзи в люксоптика Торичні.
Так, з початком війни їх можна тільки пачками купувати, а не поштучно. В пачці 3 шт.
Донька має астигматизм і міопію.
Купуємо лінзи в люксоптика Торичні.
Ушла и Пришла• 03 августа 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Саме торичні купити проблематично по одній штуці з початку війни. До війни без проблем
Ушла и Пришла• 03 августа 2023
Ответ дляСірничок
У них большой шаг. Мне ВООБЩЕ не зашло.
У них крок як і у всіх лінз 0,25
Але є ще додаткові параметри
От якщо вам їх невірно визначили, то тоді такі лінзи ви носити не зможете
Але є ще додаткові параметри