Фляшка на трьох• 03 августа 2023
Чому доставка із Sinsay така дорога? 190 грн 1 річ
А якщо прийдеться повертати,то таку ж суму треба платити?
Фляшка на трьох
• 03 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
То не замовляйте, тим паче речі все одно гімно одноразове
Так точно!• 03 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Потому что мы богатые и можем себе это позволить.
Доставка і в ЕС платна,не зрозумілий коментар
Розвідка Маші• 03 августа 2023
Ответ дляТак точно!
А в ЕС что, бедные?
Непонятно, что вам не понятно.
Так точно!• 03 августа 2023
Одну річ не вигідно,через інтернет замовляти, тільки тоді коли є акції на безкоштовну доставку
Ответ дляМамзелькіна
Ну як сказати. У мене дитина щороку просто білу футболку з акулою. В цьому році таку купила в сінсей. Я їх прала вже дуже багато разів, виглядає як нова, тканина теж гарна.
Так що мабуть не всі речі
Ответ дляInna_A
Так що мабуть не всі речі
Кстати, да, как на что попадешь.
Моя футболка уже месяц в стирке каждый день и ничего ей нет, а вот свитер дочки по шву разошелся после второй стирки 🤷
Кундалина• 03 августа 2023
Ответ дляInna_A
Так що мабуть не всі речі
Дитячі речі беру переважно в сінсей, футболки, майки, піжами, труси. Тканина приємна і нормально виглядає після багатьох прань.
Собі футболки беру на літо, і піжами.
Але тут чомусь багато хто каже зворотнє)
Собі футболки беру на літо, і піжами.
Так точно!• 03 августа 2023
Ответ дляКундалина
Собі футболки беру на літо, і піжами.
Мені hm по якості такий як і sinsey зараз,тут на сінсей фукають ,а hm обожнюють)
naxodki_youtube• 03 августа 2023
Ответ дляТак точно!
не правда, там якщо піти в Сінсей реальний (у нас в місті є), то відчувається різниця. НМ краще набагато.
Так точно!• 03 августа 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
Ну вам неправда,мені правда,я не в Україні,ось а цей розпродаж зайшла в hm і вийшла,все пластмасове на дотик,нічим не краще за сінсей,і не важливо котон тканина чи ні.Останній світшот ,не спортивний куплений за 120 злотих,скатався до першого прання