Мрії у вирії• 04 августа 2023

Бачили новини? Дитина втопилася в дитячому таборі. Просто жах.

Ходосівка, недешеве місце, дитину не повернути...
Батьким сил.
А ви досі довіряєте таборам?
Ухахайкина• 04 августа 2023
Інколи і собі не довіряємо.
Дитину дуже шкода, і таке може трапитись не лише у таборі

Директриссимо• 04 августа 2023
Ойой, не бачила в новинах
Завжди з рушником• 04 августа 2023
При чем тут лагерь? Я доверяю и дети обожают три лагеря в Украине. Ездили и будут ездить. Я чуть не утонула в детстве с родителями на море
Сегодня сержусь• 04 августа 2023
Діти в таборах завжди гинули.
Не масово,але поодинокі випадки були завжди.
І не тільки в таборах.
У бабусь,з батьками.
Завжди.
автор Мрії у вирії • 04 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Інколи і собі не довіряємо.
Це так, але батьки знають коли дитина не вміє плавати, а в таборах на це начхати.
Рожайтретьего• 04 августа 2023
Наша знакомая девочка в лагере от солнечного удара упала , ударилась головой и все. Девочки нет. Так что не удивлена даже.
Заикальница• 04 августа 2023
Мой 13 лет,как раз собрался с друзьями на пляж, сказала нифига, никаких купаний с друзьями, только с папой

Я тут с краю постою• 04 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Порадьте, пліз, табір. Наступного року розглядаю
Ухахайкина• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Тобто якщо дитине з батьками, то такі випадки виключені?
Ви дуже помиляєтесь в своїх судженнях
Кофе в лобби• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
У моего дяди ребенок в 6 лет утонул в Днепре. Родной брат этого дяди утонул там же спустя 30 лет. Плавал дядя хорошо, за ребенка не знаю.
4есотка• 04 августа 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Також правоохоронці з’ясували, що табір нелегально (!!!!) працював з 2017 року. Там відпочивали діти з різних куточків України. Батьки знаходили оголошення в інтернеті.

https://fakty.com.ua/ua/proisshestvija/20230804-na...
Дівчина заглядєніє• 04 августа 2023
Читала новости, аж волосы дыбом. Бедные родители, какое горе....
Барбітта• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Вы на пляже давно были? 70% детей в воде без родителей. Они сидят на берегу, беседуют и выпивают. Типа «все видят», на самом деле, изредка поглядывают, когда вспомнят.
автор Мрії у вирії • 04 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Давно, цього року не довелось.
Барбітта• 04 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Тонут в основном те, кто хорошо плавает. Остальные не лезут куда не следует, мозгов хватает.
Барбітта• 04 августа 2023
Ответ для4есотка

Возмутительно и удивительно как же такой лагерь существовал в Украине? И кто же делал вид, что ничего не знает? Его уже, наверное, посадили.
Латвийские_Номера• 04 августа 2023
Ответ для4есотка

Який жах
Хоча чому дивуватись. Нещодавно в новинах було про приватну школу, де вчителі без належного офрмлення та дозволів
Повітруля• 04 августа 2023
Мене в дитинстві носило по всім таборам скадовська, думаю з батьками подорожувати мені би було цікавіше точно.
Для свого сина ніколи такий відпочинок не розглядала
Дуже шкода і батьків і дитину, це саме страшне горе
автор Мрії у вирії • 04 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Ви дуже помиляєтесь в своїх судженнях
Не виключені.

olgabaluta• 04 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Ничего нет удивительного в том, что такой лагерь существовал в Украине. Никого не посадили и не посадят. Родителей очень-очень жаль!
Барбітта• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Давно, цього року не довелось.
Я выросла и всю жизнь прожила на море. Хорошо, когда у родителей хватает мозгов жилет на ребенка одеть. В лагереях нужно тоже ввести правило, купание только в жилетах. А на пляжах обязательно должны быть спасатели.
Заикальница• 04 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Да, есть и гореродители
автор Мрії у вирії • 04 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Які мізки у дитини або підлітка?
Мій у 8 збрехав, що вміє плавати. Його в таборі і відпустили на середину озера. Дорослі стояли і фільмували на телефон як він борсається, думали шуткує. Вижив чудом.
Табір, до речі, був легальний і просто спортивний. Планували походи в Карпатах, ніяких водойм, а потім спонтанно повезли у Солотвино.
Помилуйте мадам• 04 августа 2023
Мои родители отправляли меня в лагерь (по моему желанию). Вспоминаю сейчас и понимаю почему своего ребенка не отправлю никогда. Полная безответственность вожатых (сами дети, практиканты из Педуна). Все, что можно попробовать из запрещенки, пробовалось в лагере.
БальзаковскийВозраст• 04 августа 2023
Це трагічна фатальна ситуація. Таке могло трапитися не тільки у таборі, а і з батьками, рідними. І історій таких нажаль багато, коли діти вмерали з батьками на непередбачуваних місцях. Це діло випадку. До чого тут «досі довіряєте таборам»?
Таке враження, що ви строчили тему не тому що вам шкода дівчинку, чи ви хочете поспівчувати батькам, рідним, а для щоб самовпевненитися на фоні батьків, які відправляють дітей в табір. Що «ви така молодець, а інші дурні не думають за своїх дітей»
После шести ни-ни• 04 августа 2023
Ходосіївку постійно проїзджаємо коли до себе на дачу їдемо, там круте село, багато відомих людей живе, артистів, рестораторів та інших, наприклад Павло Зібров там живе постійно, здається ще Віктор Павлік має дім. Мене ще завжди обурювало, що там велике озеро дике загородили та безкоштовно не заїхати, бізнес по-українські вкрасти природні ресурси і продавати..
4есотка• 04 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Такое.. Я в Турции спасла маленького кацапа, свалившегося в отельный бассейн. Родители были ХЗ где, дядьки и тетки в бассейне занимались своими делами, не обращая внимание на окружающих. Это было в 2012 году. Глубина взрослому по грудь. Ребенка скорая откачивала.
автор Мрії у вирії • 04 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Рятувальники... Вони санскрінами та панамками нехтують, а ви за рятувальників кажете.
БальзаковскийВозраст• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
В табори дуже малих дітей не відправляють, відправляють тих які самі знають чи вміють вони плавати
Тень льва• 04 августа 2023
Жаль дитину дуже. І батьків. Але небезпека чатує скрізь. Просто лагерь рознесуть на молекули, якщо щось.