Мрії у вирії• 04 августа 2023
Бачили новини? Дитина втопилася в дитячому таборі. Просто жах.
Ходосівка, недешеве місце, дитину не повернути...
Батьким сил.
А ви досі довіряєте таборам?
Батьким сил.
А ви досі довіряєте таборам?
Сегодня сержусь• 04 августа 2023
Ответ дляНічого вдягти
В дитинстві їздила в табір, тільки у нашу зміну втопилося двоє хлопців, в різні дні. Пляж було поділено між таборами, я бачила через парканну сітку, як їх відкачували на одному і тому ж місці
Я взагалі пам´ятаю жахливу історію,коли дітей змило хвилею.
Я не скажу точно,де і коли це відбулося,але було.
А ще також в таборі, здається, пожежа.
Страшне трапляється завжди.Нажаль.
А ще також в таборі, здається, пожежа.
Страшне трапляється завжди.Нажаль.
Гірчинка• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Це так, але батьки знають коли дитина не вміє плавати, а в таборах на це начхати.
Найчастіше тонуть не ті хто не вміє, а ті хто вміє, але переоцінює власні сили
Доставучая• 04 августа 2023
Ответ дляМрії у вирії
Які мізки у дитини або підлітка?
Мій у 8 збрехав, що вміє плавати. Його в таборі і відпустили на середину озера. Дорослі стояли і фільмували на телефон як він борсається, думали шуткує. Вижив чудом.
Табір, до речі, був легальний і просто спортивний. Планували походи в Карпатах, ніяких водойм, а потім спонтанно повезли у Солотвино.
Простите, а какой у вас мозг ребенка 8 летнего в лагерь отправить????? Как по мне, раньше 14 этого делать нельзя, утоновшему, кстати тоже 10, дите дитем, какоц лагерь
Ошеламиссимо• 04 августа 2023
Ответ дляУхахайкина
Інколи і собі не довіряємо.
Дитину дуже шкода, і таке може трапитись не лише у таборі
к сожалению, да. у знакомой при ней ребенок утонул(((