А я кумедна• 04 августа 2023
З якого віку дитина вже розуміє шо можна, а шо не безпечно…?
1.4 роки
Коли вже краще стане?
Несеться в басейн, по сходам
Не бачить перепон ніяких
Не можливо домовитись
В якому віці стане легше?
Коли вже краще стане?
Несеться в басейн, по сходам
Не бачить перепон ніяких
Не можливо домовитись
В якому віці стане легше?
Ондатрова шуба• 04 августа 2023
Ответ длякуркулиха
після 25 вже мізки трохи стають на місце
Не факт, по себе сужу
энциклопУдия• 04 августа 2023
Автор, з кожним віком приходить щось нове
так що терпіння і терпіння бажаю
Я не в теме• 04 августа 2023
Ответ длякуркулиха
я ю уточнила-после 25
Мэри Попкинс• 04 августа 2023
Залежить від темпераменту. Старший майже з 3- х років розумів вже, а дочка в 5 ще весь час наражає себе на небезпеку- непосидюча та безстрашна.
ЛеньГуглить_правда• 04 августа 2023
Ви вкрай цікаві. Після п´яти років більш менш і то не завжди. Мій в три роки ще відкривав вікно стоячи, щоб подихати свіжим повітрям..
Криниця щастя• 04 августа 2023
Нашому 2,5 роки. Ми з чоловіком теж часто сміємось - Коли вже стане легше
Таке враження, що це риторичне питання)
А я кумедна
• 04 августа 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Як дитина розуміє звернену мову?
Пить пить
Мий мий
Каша
Мама тато баба дід
Називає тварин як вони роблять
Оце все шо він знає
Мий мий
Каша
Мама тато баба дід
Називає тварин як вони роблять
Оце все шо він знає
Я только за!• 04 августа 2023
Прочитала вас а ніби себе
Моя то саме і вік той самий
Безстрашна дитина не сидить ні хвилини
Моя то саме і вік той самий
Безстрашна дитина не сидить ні хвилини
Я только за!• 04 августа 2023
Втекла від мене і впала в дит басейн вдарившись головою об кант басейна
Я чуть інфаркт не дістала....
Швидко дістала і все обійшлось
Я чуть інфаркт не дістала....
Швидко дістала і все обійшлось
Жертва интернета• 04 августа 2023
ніколи. слово ні дитина може за інтонацією з народження розпізнати.
готуйтесь, Авто: маленькі діти-маленькі проблеми, великі діти-великі проблеми.
Ms. Откровенность• 04 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Якщо хлопчик, то після 35 років.
Угу, и то - если повезёт.
Області пітьми• 04 августа 2023
Моя как раз пока мелкая была, то боялась отойти от меня. А как доросла до школьного возраста, то сначала делает, а потом думает.
оксюморон• 05 августа 2023
Ответ дляНевгамовна
Після кризи 3річного віку.
Якби ж то. В нас загинув сусідський хлопчик підліток, бо поліз куди не треба. А в наших родичів серед знайомих два хлопця підлітка загинули, бо теж шукали пригод.
Бабка_в_кедах• 05 августа 2023
У мене син 1.3 , знає що гаряче каже шшшшш , не підходить до плити чи чаю . Знає що коли попісяв не в горщик, а на ламінат то слизько то він стоїть на місці і зве мама .