фан L.O.S.T.• 05 августа 2023
Порадьте хороший басейн у Києві або області
Буду вдячна, якщо поділитесь ідеями, де можна добре відпочити біля басейну в Києві або області на вихідних та розкажете про власний досвід такого відпочинку. Цікавить досить великий басейн із теплою водою, у тихому місці (не біля траси), якщо це можливо, із відносно невеликою кількістю людей (хочеться відпочити і релакснути хоч раз за літо). І найважливіше: щоб на вході не нишпорили в особистих речах і не забирали воду. Не збираюсь нести із собою їжу, збираюсь купувати на місці і воду, і їжу, але забирання води у спеку вважаю поганим показником для закладу. Наявність бронювання заздалегідь (особливо, якщо це на сайті) - вітається. Читаю відгуки на басейни і враження складається не дуже. Навіть там, де очікуєш хорошого сервісу.
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Мова йде не про ці вихідні, розумію, що більшість уже заброньована.
Мию вікна у мороз• 05 августа 2023
Лісова казка в Рокитному. Хоча у вас стільки запитів, що може жоден варіант не підійти
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Дякую за пораду. Багато запитів (наприклад, щодо бронювання) - опціональні. Просто хочеться нормально відпочити, кошти просять досить непогані за відвідування. Вийти після басейну із зіпсованим настроєм не дуже хочеться.
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляZelenkа
Хвалять Добропарк, я не була. Писали тут, 300 грн вхід. В БЦ є, але дорого, 600.
Дякую. Ціна загалом не дуже важлива. Бачу, що зараз вони високі, але навіть там, де висока ціна часто відбувається якийсь безлад із пересаджуванням людей із шезлонгів, бо хтось інший їх забронював
Забиранням води і подібним трешем.
Леди_на_драндулете• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Забиранням води і подібним трешем.
Теж читала відгуки за скайфемили - це треш якийсь.
руки_Крюги• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Забиранням води і подібним трешем.
У вас прям псих травма по поводу воды)
Ответ дляфан L.O.S.T.
Забиранням води і подібним трешем.
От в БЦ якраз не можна воду, в кращих традиціях нашого сервісу😁
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
У вас прям псих травма по поводу воды)
Просто дратує і бачу у відгуках, що таке явище досить часте. Я куплю ту пляшку за 75-150 грн у них на барі, але хочу не стояти годину в 33 градуси в черзі за нею, а прийти зі своєю, пити, коли зручно, а не вмирати зі спраги.
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
В вихідні буде багато людей у всіх, але Шелест мені в будні дуже сподобався. Собі Клаб Преміум зона, Велком Дом.
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А в Шелесті на вихідних не дуже?
Привіт з ботойбіччя• 05 августа 2023
Ривервуд есть в инсте они ( там фотки, видео, локация комплекса)
Мало кто о нём знает, открылись в этом году вроде
Мне там понравилось, была три раза.
Там нет этих телок с сиськами на выкат и голыми жопами на съеме, как в Квине и Соби.
Мне там понравилось, была три раза.
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Про Собі навіть про преміум зону не дуже хороші відгуки. Може, просто перестати їх читати? А то так нікуди не виберусь ніколи
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Мне там понравилось, была три раза.
Дякую, гляну. Це вже ближче до Черкас, так?
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А в Шелесті на вихідних не дуже?
Не була, бо ми любимо в будні їздити, часто працюю у вихідні, то він саме такий тихий, спокійний, великий басейн, але там навіть не буде і багато людей заважати все розставлено з розумом. Сподобалося в Собі бунгало взяти і така обстановка інтимна, ці два комплекси рекомендую, але собі тільки преміум зону.
Из Кукуева я• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Везде смотрят . Водичка на месте от 75 грн
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мені і друзям там подобається, ми прискіпливі, в мене плюс мінус запроси як у автора
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Дякую, почитаю уважніше про преміум зону Собі.
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Але прочитавши ваш запит мені здається найкраще вам буде Шелест, але Собі 16+
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Спасибі. Так, він мені найбільше з усіх варіантів сподобався поки. О, 16+ - це чудово. Там не буде малечі? Чи 16+ опціональне?
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Преміум зона не можна з дітьми, на мій погляд вони дуже шумні в басейнах і не всім це подобається, нам з чоловіком наприклад ні і тому там не буде криків, ще Осокор там мало дітей, але він пафосний і там немає зелені ну таке не для кожного.
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
А в нормальних закладах коли сідаєш за столик тобі безкоштовно воду наливають, а тут треба здерти… не знаю як там за кордоном, але це занадто
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На Осокор теж вчора дивилась. Якраз там і писали про забирання води. Також помітила, що мало зелені. Плюс там може бути гучна музика.
В моїй хаті моя правда• 05 августа 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так це більш тусовочне місце
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я була за кордоном тільки в термах Бухаресту, води безкоштовної там не було, здається, але там різноманіття і басейнів, і саун, організовано все чудово. Ціни, до речі, місцями нижчі за наші басейни. Києву, на жаль, дуже бракує подібного місця.
фан L.O.S.T.
• 05 августа 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
я сюди ще хочу потрапити
Виглядає добре.