Вообще не факт• 05 августа 2023

Гуртожиток КНУБА 3 (вул.Волинська)

Прошу інформаційної допомоги.Можливо хтось сам навчався та жив чи діти або знайомі проінформовані, які там умови і система.В інтернеті не знайшла жодної інформації крім пару відгуків про тарганів
Пукимончиг• 05 августа 2023
А уже можно в гуртожиток оформляться? Или после зачисления?

Маю декілька думок• 05 августа 2023
Живём рядом с этим общежитием, студенты часто бегают в фору за пиццей))
автор Вообще не факт • 05 августа 2023
На КНУБУ кинули графік 25-28 серпня поселення, приходиш з пакетом документів і довідок туди.Напевно при зарахуванні пишеш заяву на гуртожиток і вже по графіку селитися
автор Вообще не факт • 05 августа 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Моя також буде бігати) Ненавидить готувати і легко обходиться перекусами.
Пукимончиг• 05 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
А там гуртожитки по факультетам? Кто подскажет?
автор Вообще не факт • 05 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
Так.У них є список на сайті.3-архітектурне
Пукимончиг• 05 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Спасибо. Я и не смотрела. Дочка тоже архитек-й.

автор Вообще не факт • 05 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
Плануєте гуртожиток чи ще вагаєтеся?Донька на контракт то ще документи поки не веземо і розпитати на місці ніяк.
Пукимончиг• 05 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Гуртожиток.
Она прикалывается сначала ой мама таракан, потом о обед ползёт.
автор Вообще не факт • 05 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
Гуртожиток.
Вживається в роль студентки)А взагалі мені здається лиш би з іншими дівчатами в кімнаті знайшла спільну мову, зручності то вже можна якось пристосуватися.Але все ж цікаво, по скільки там їх в кімнаті і що є на поверсі.(там ніби коридорна система) і як це виглядає.Ще чомусь вони зразу сумму за весь рік хотять щоб платили, переживають що студент піде з гуртожитку чи що.
Пукимончиг• 05 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
У дочки там подруга учится. То там наверху кровать а внизу стол. Жить можно.
Одноклассница дочки в Полтаве будет, то показывала фото и рыдала девочка.
То дочка сказала в КНУБА лучше.
автор Вообще не факт • 05 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
То дочка сказала в КНУБА лучше.
В КНУБА теж різні гуртожитки, я бачила фото 7-го то там лише кімнати норм і то того що студенти зробили, а суспільні місця жахливі.Але ця ж людина з 7-го писала що не знає подробиць але 3-тя краща і там коридорна система.А не знаєте по скільки чоловік там в кімнатах?
Пукимончиг• 05 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
4 человека, это в том у которой подруга дочери, она на архитектурном на спец 022.
Дочка будет на 191 спец.
Пукимончиг• 05 августа 2023
Там ещё вроде надо за кровать оплатить.
Тому кто выпустился. А потом вам за кровать заплатят, когда вы закончите обучение. Если я все верно поняла.
автор Вообще не факт • 05 августа 2023
Ответ дляПукимончиг
Дочка будет на 191 спец.
Там же ніби спільний гуртожиток 022 023 і 191