lilul990• сегодня в 09:56

Браво, Мерц і Меркель. Гітлєр то дитячий садок

У порівняні з цими акулами. Дурачок Гітлер в лоба атакує велику державу, мріючи про бліцкріг і воєнну перемогу. Ну тупе. Меркель, ця гєніальна паучиха, плете сітки протягом 30 років навколо України, даючи грантові кошти, підкупляючи еліту, незамітно капаючи - шо ось ось ми візьмемо всіх в єс і ви заживете. При цьому дивлячись як наростає невдоволення росії. З їхньої легкої руки ми тут усі невіпенні патріоти, люди майданять і вже одною ногою в Європі. Тепер мерц каже, шо нам треба буде відмовитись від територій ради мирної угоди з росією і вступу в єс. Гітлер би до такого не додумався. Ослабити одночасно дві самі сильні економіки після розвалу ссср, вкинути нас усіх в демографічну яму, з якої ми ніколи вже не виберемось. даже нікого в газові камери не довелося заганяти. Хто скаже шо європейці дураки після цього?
Залізна тьотя• 2 часа назад
Ответ дляГоворю-балакаю
Например какой? Какой вы открывали и это прочитали?
История Украины 9 класс

Перекус беру завжди• 2 часа назад
Ответ дляМама Никитки-2
Президент Естонії гарно підлизав трампуні 😂
Поки буде Трамп ніяких нормальних переговорів не буде.
При венсові буде ще гірше
Я там где-то читала, что республиканцы будут продвигать на пост президента не Вэнса, а Рубио...
Перекус беру завжди• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна тьотя
А теперь представьте что было бы, объединись Украина, РБ, РФ и Кавказ. Вы масштаб угрозы представляете? Я сейчас об экономике если что, а не войнах и провокациях.
Этого нельзя было допустить ну никак. Поэтому имеем все то, что имеем. Уже все просрано, обратной дороги нет
Ничего не было, НАТО сюда даже и не сунулось бы... До распада совка они сода не лезли, а после 91-го - конкретно взялись за постсовковые страны... И большой респект Грузии, они молодцы, сумели отшить Европу...
Говорю-балакаю• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна тьотя
История Украины 9 класс
Чьего авторства?
Перекус беру завжди• 2 часа назад
Ответ дляБасноплетка
мы уже были объединенные с россией - еле выжили.
В каком смысле, простите? Да разве можно сравнить УССР в плане экономики, развития и строительства, с нынешней Украиной?..
Перекус беру завжди• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна тьотя
История Украины 9 класс
Это нынешний учебник, что-ли?)
Амбасадор щастя• 2 часа назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Сейчас вам напишут и про свободу і про мову яку утискали.

Мама Никитки-2• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Говорят. Но это на выборах. До них еще 3,5 года. Если трампуню снимут или отсронят, то Венс станет президентом по умолчанию. А тогда… почитайте про палантир. И их влияние на политику сша. Венс проект Тиля
Админко• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Мне тоже тогда сотрудник такое говорил, но я ему не верила...(((
Генерал Петров (КОБ) ещё ранее говорил, что если мы (украинцы и россияне) не прозреем, то будем смотреть друг на друга через прицел автомата. Вскоре он, как и Горяев скоропостижно умерли от рака.
Админко• 1 час назад
Ответ дляМама Никитки-2
Поляки перші кістьми ляжуть но Україну в ЕС не впустять. Ми вде достеменно поки зали, навіть на їх територіях, що кращі, розумніші, хитріші…
Ми - хитріші і розумніші? Що вв´язалися у цю війну?
Ми недальновидні, тупі і самовпевнені індики - от хто ми, українці.
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляЗалізна тьотя
Украина под кем только не была и всегда еле выжила. Из чего следует вывод что единственно верный путь был-полная нейтральность и независимость. Но кому-то хотелось в ЕС, другим в Рф, третьим в Турцию) поэтому кто куда шел, туда и пришел
нет возможности быть нейтральной) Мало какая страна способна это потянуть в военной и экономическом плане.
Мы не Швейцария, окруженная горами.
Басноплетка• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
УССР имела суверенитет?
ЯспАкойнаЯ• 1 час назад
Ответ дляДівчина заглядєніє
На жаль задумка була інша,і вона втілюється в реальності,яку ми спостерігаємо з кінця 2013 року,і ця реальність все більш болюча з кожним роком.
А всього лиш Азаров казав,що Україна не готова ще до вступу в ЄС,ми йому не повірили,зате тепер віримо різним Мерцам і т.д.,що таки не готова.
Надо было говорить иначе. Надо было говорить что война будет. Хотя, кто б поверил.
Просто звязда• 59 минут назад
Ответ дляАдминко
Скоропостижно? Один 45 года другой 42 😂
Вангую, в климатическое оружие и в золотой миллиард вкупе с теорией швабса ви тоже верите?
Просто звязда• 54 минуты назад
Ответ дляАдминко
В сенсі ввʼязалися?
Це як? Поясніть будь ласка, шо ви маєте на увазі і заодно розкажіть шо ми повинні були робити?
Просто звязда• 51 минуту назад
Ответ дляБасноплетка
УССР имела суверенитет?
Да. А вы не знали?
Украинская Советская Социалистическая Республика — суверенное советское социалистическое государство. Ст 68 конституции УССР
sur_sur• 49 минут назад
Ответ дляМама Никитки-2
Не 2,5 ?
Админко• 43 минуты назад
Ответ дляПросто звязда
В сенсі ввʼязалися?
Мали б бути хитрими, наприклад, як євреї. До Палестині попросилися скраєчку, а потім потихеньку все більше території займали.
І якби ми мали такий хитрий розум, то торгувалися б, обіцяли що завгодно, щоб рф не почала війну - та хоч продалися б задорого.
Ні, ми до останнього українця
І саме страшне те, що це стається буквально: частина виїхала, не повернеться, асимілюється і буде говорити різними мовами, крім нашої; добра частина загине і залишаться старі та інваліди - уламки нації
Воно того вартувало?
Правий був Янукович, коли казав: ’Нащо нам когось вибирати (рф чи єс), потрібно торгувати і дружити з усіма’.
Я тоді цьому не придавала значення. Нам вбили в голову, що за нас всі вступляться, але кожному своя сорочка ближча. Наівність обходиться надто дорого нашій нації.
Басноплетка• 36 минут назад
Ответ дляПросто звязда
Да. А вы не знали?
а какой фактический суверенитет она имела?

автор lilul990 • 32 минуты назад
Ответ дляМама Никитки-2
Ви ж нібито в Польші. Пшеків навіть британці не переплюнуть в снобізмі
Британці скриті сноби і токсики у порівняні з поляками. Але не менші. Тіки вернулась з великобританії