Мені 30, зіткнулась з проблемою, коли без англійської буксую на місці. Проживаю в місті де, нажаль, нема курсів для дорослих. Хочу працювати в групі, щоб на досвіді спілкування між собою вчитись. Зараз ринок онлайн-навчання перенасичений 😅 тому шукаю більш конкретної поради хто мав справу з цим і всі плюси та мінуси може сказати.
Буду щиро вдячна за допомогу ☺️
Фісташкова кава• 05 августа 2023
Грин форест, Грейд. В Грейде группы чуть меньше, но цена в 2,5 раза больше за уровень. В остальном похожи
Ответ дляФісташкова кава
Дякую, зараз поцікавлюсь
Доктор Варвар• 05 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
А сколько человек в группе грин форест?
ША! я прийшла!• 05 августа 2023
Smart Alex в YouTube для меня лучший бесплатный вариант, продвинулась очень быстро
Фісташкова кава• 05 августа 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А сколько человек в группе грин форест?
До 14, в Грейде 10. Но и там и там делят на комнаты по 2-3 для обсуждения, выполнения заданий
Доктор Варвар• 05 августа 2023
Ответ дляФісташкова кава
Спасибо! Да, как-то много 14 человек
Дружная семейка• 05 августа 2023
Ответ дляДоктор Варвар
А сколько человек в группе грин форест?
До 15 может быть. У нас на С1 часто было по 5-8 человек. Редко когда все ходили
Фісташкова кава• 05 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
До 14. У меня тоже на С1 было человек 6
Пишу_граммотно!• 07 августа 2023
Який Ваш рівень? Якщо В2 і вище - можете організувати власну групу і практикувати разом. З меншим рівнем навчитись зможете від вчителя, а не від студентів, де в групі від 10 осіб
Віталіна мальвіна• 08 августа 2023
Моя знайома займається з репетитором у групі, вона його на букі знайшла і виявилось що він крім індивідуальних і групами заняття робить