ЛеньГуглить_правда• 05 августа 2023
Кто живет с мусульманином, а жена на Родине. Как отношения?
Мой за полтора года не разу не ездил. Почти не звонит туда. Люблю его, но этот его брак смущает. Уже и привыкла и живём почти вместе, но как-то это напрягает. Замуж не хочу, но не знаю бентежить ситуація.
Дикая Роза• 05 августа 2023
Цікаво, а ці чоловіки знали, що вони ’для здоров´я’? Потім дівчата дивуються, що іноземці не вірять у цнотливість та моральність українок. Ображаються. А чому? Те ж відношення до чоловіків, яке у чоловіків до них. Все чесно.
ЛеньГуглить_правда
• 05 августа 2023
Ответ дляДикая Роза
Ну, подождите. Я увидела шикарного мужчину и мне его захотелось. Потом он сам все перевел в отношения. И я влюбилась
ЛеньГуглить_правда
• 05 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Божо яка ви жалебна 😂
Я? С чего это?
Замріяна• 05 августа 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я? С чего это?
Що будете робити , якщо завагітнієте?
ЛеньГуглить_правда
• 05 августа 2023
Ответ дляЗамріяна
Що будете робити , якщо завагітнієте?
Я не собираюсь
Цікавий писочок• 05 августа 2023
Ответ дляДикая Роза
А ви тільки дізналися, що жінки теж хочуть секса? Серйозно?
Замріяна• 05 августа 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я не собираюсь
Тут всегда говорят, что занимались сексом с презиками и таблетками, даже со спиралью и все равно залетела. Так все же , что будете делать, если залететите?
Потішаюся• 05 августа 2023
Как то задумалась я, девочки.....Встречаюсь с мусульманином, Но он веры не придерживается, свинину кушает, алкоголь пьет(в разумных дозах). Сто раз спрашивала про жену, клянётся, что не женат. Доверяю, но после советчицы .....не знаю теперь
ЛеньГуглить_правда
• 05 августа 2023
Ответ дляЗамріяна
Меня ОК никогда не подводили, уже очень много лет
ЛеньГуглить_правда
• 05 августа 2023
Ответ дляПотішаюся
Мой такой же, веры не придерживается. Кто Ваш, если не секрет?
Відкушу все що стирчить• 06 августа 2023
В них у багатьох є офіційні жінки( одружують чи просто батьки, бо їм здається що хороша дівчина чи по розрахунку ). Можливо шукає кохання бо з дружиною як чужі люди, а можливо просто розваги. Вірогідше за всього другий варіант.
Від того чи їдять свинину взагалі нічого не залежить
.
Менталітет зовсім інший і відношення до жінки. Є свої плюси на які багато наших жінок ведуться, але більше там мінусів.
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Скажіть яка країна?
І чого чоловік виїхав зі своєї країни?
40каградусная• 06 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Чому?
Потому что измена карается законом. Потому что в исламе такое запрещено. С точки зрения верующих мусульман это товарищ совсем не мусульманин.
ЛеньГуглить_правда
• 06 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Скажіть яка країна?
І чого чоловік виїхав зі своєї країни?
Страна ЕС , они выехали с началом войны, она в свою страну вернулась , он в другую поехал
ЛеньГуглить_правда
• 06 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Скажіть яка країна?
І чого чоловік виїхав зі своєї країни?
Из Украины выехали
ЛеньГуглить_правда
• 06 августа 2023
Ответ для40каградусная
Он по поведению не мусульманин вообще. Обычный Украинский мужчина
Ответ для40каградусная
Зраджують вони і набагато більше наших. І всі вважають себе мусульманин після цього. І свинину також багато хто їсть і п´ють.
Але багато ще від країни залежить.
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Це нормально у них. Можливо дружині батьки не дозволили в ЕС їхати. Чи чоловік вирішив , що йому так простіше буде.
Яка в нього національність ?
ЛеньГуглить_правда
• 06 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Яка в нього національність ?
Марокканец
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А довго жив в Україні?
Вони всі звичайні чоловіки.
На цю ситуацію вплинула війна. Як варіант що жінку не пустили батьки до іншої країни чи чоловік сказав їхати до батьків поки облаштується.
Але якщо є дружина, то вже нічого хорошого не буде. Якщо вам потрібні серйозні стосунки.
Вони всі звичайні чоловіки.
ЛеньГуглить_правда
• 06 августа 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А довго жив в Україні?
Вони всі звичайні чоловіки.
Да, долго
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да, долго
Навчився вже себе вести як українець