kanareyka_tweety• 06 августа 2023
Пєсков для NYT: "Ми хотім контроліровать всьо, што запісалі в канстітуцию"
Ще один доказ того, що ніякі перемовини неможливі. Русня схоче воювати далі, бо не зможе пояснити своїм хомячкам, чому вона так і не контролює Херсон, Запоріжжя, Словʼянськ, Краматорськ і навіть Авдіївку)) Для нас це хороша новина, тому що жодна заморозка неможлива. Для "нададоговарівацца" - погана))
Ответ дляЛеска
А шо вони записали в свою проституцію?
Ось таке малюють)) Як різко Харків, Миколаїв та Одеса перестали бути ’русскіми городами’
Ответ дляMd.Inna
Тем, кто радуется, что война будет продолжаться, желаю в ближайшее время прям туда, на передовую.
Скільки готові подарувати українських земель разом з мешканцями, які чекають Україну? Йдіть на йух
Ответ дляMd.Inna
Тільки після вас, як підете на йух , на фронт до хлопців
Виявляється, ви й українську знаєте!
Ответ дляMd.Inna
Уявляєте)
Я ще і в школі український викладала і з того самого ’югу’, місцева
Не з західних областей пишу
А ви у хлопців уже запитали, чи хочуть вони капітулювати? Щоб смерті загиблих були марними?
KateFrosty• 06 августа 2023
Ответ дляMd.Inna
Уявляєте)
Не з західних областей пишу
Треба домовлятися, так?
НамСвоюРобити• 06 августа 2023
Ооо, ну у качечки як завжди. Завуальоване накидування на вентилятор.))
Он вже вчителька ’з юга’ повелася.
Чи то напарниця, бо тухляк?))
Он вже вчителька ’з юга’ повелася.
Чи то напарниця, бо тухляк?))
Ответ дляНамСвоюРобити
Он вже вчителька ’з юга’ повелася.
Чи то напарниця, бо тухляк?))
Он вже вчителька ’з юга’ повелася.
Чи то напарниця, бо тухляк?))
Чіво?)))