Козачка• 07 августа 2023
Как проучить мужа?
Вообщем ситуация следующая. Муж не отвечает на мои звонки, чаще всего сбрасывает и перезванивает через пару часов.Он военный. Я понимала это когда он был на Донбассе, тогда я вообще не звонила, а ждала только его звонка. Сейчас же он в очень спокойном месте, связь хорошая. Я все понимаю, может быть занят и т.д., но что я каждый раз попадаю в этот момент когда он занят? Мне как то немного обидно, а может у меня что то случилось или мне нужно срочно поговорить, мало ли что. Скажите, нормально ли это? Или я себя накручиваю?
Тріль підпільний• 07 августа 2023
Ответ дляКозачка
Всі говорять при всіх, для них це норма.
Ви були в нього на роботі?
Тріль підпільний• 07 августа 2023
Ответ дляМоре Щастя
Я це розумію, але важливо те, як поводить себе людина. Не ігнорувати дзвінки, а при можливості написати чи подзвонити. Або сказати, що часто говорити не може і буде дзвонити сам.
У меня часто нет времени даже послать смс что занята. Только сбросить.
Allein74999• 07 августа 2023
Вы серьезно? У меня 7 чел в ЗСУ, звонить запрещено, пишут в вайбер. Но мои на нуле. Если у вас в более безопасном месте - он там тоже не х..пинает - работа есть всегда, учения есть всегда, начальство рядом и тд. Освободился-позвонил, шо не понятно?
Дама с заначкой• 07 августа 2023
Я теж збиваю на роботі,крайня ситуація мама,ну вона знає в робочий час щось життєво важливе,а так я говорити не можу.В вайбері почитати щось важливе.
Жена миллионера• 07 августа 2023
Ответ дляКозачка
Ну всем он поделиться не может, к сожалению
Я думала в ответ так же делать и посмотреть на его реакцию
Скажу вам як є-він не вважає вас пріоритетом в своєму житті, і хто б тут що не писав про зайнятість військових, це все маячня, повірте.
Козачка
• 07 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Он просто отвык от вас. У вас до были романтические отношения, тяга друг к другу?
Да, конечно
Козачка
• 07 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний
Ви були в нього на роботі?
Нет, но когда мы разговариваем всегда кто-то рядом
Поверьте, я знаю о чем говорю
ОхиИВздохи• 07 августа 2023
Договаривайтесь что бы звонил он. В определённое время это что бы поболтать.
А если по делу, то звоните вы, и говорите что случилось. Интересно, а какие у вас ’ по делу’ 1-2 раза ежедневно?
По делу для меня, это не можете найти документы, ребенок в больнице, вопросы по квартире/ дому и т.п. но это же я думаю у вас случается даже не ежемесячно.
Перша на селі• 07 августа 2023
Пишіть, а не дзвоніть.
Дзвінки залиште на щось дійсно невідкладне.
Нащо на рівному місці дутися?
Мій рідко телефонує, але відповідає по можливості завжди.
Нащо на рівному місці дутися?
Деловитая• 07 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Стосунки і так напружені, а такою поведінкою ви їх остаточно зіпсуєте.
Домовтесь зідзвонюватись раз в день, щодня в певну годину.
Що такого важливого вам треба говорити йому терміново по кілька разів в день?
Може йому дійсно некомфортно говорити серед інших, щоразу шукати, куди вийти, переключатись від задачі. Навіть в тилу вони там не семкі лузають на лавці і не на пляжу загорають.
Самий адекватний коментар, бо як почитати, то складається враження що деяким порадницям 15 років.
ГоловнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЖена миллионера
Не віримо. Ви просто ніколи не мали дорослих здорових стосунків. Це не про дзвінки 5 разів на день , не про сюсі-пусі і лайки кожного твого допису з будь-якого приводу в моцмережах.
Зайнятість військових - це для вас маячня? Ви там були чи ви секретарка військкомату? То у вас може і маячня, бумажки перекладати. Можете пожити трохи в таборі ближче до 0, то може трохи мізки на місце стануть, щоб не писати таку дурню.
Жена миллионера• 07 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Дурню пишете ви, людина не на 0
Ответ дляИграю у края
Так якщо він військовий, то вона все терпіти від нього повинна?
Не відповідь на дзвінок автора одразу - це якась трагедія?
Він військовий, в нього є більш значні проблеми та справи, а ніж балачки по телефону... Якщо щось трапилось, то можна СМС відправити.
А якщо автор буде ’повчати’ свого військогого - то отримує лише повний ігнор, а не через дві години передзвони.
Дайте подуться• 07 августа 2023
я только пишу и то чаще жду когда он напишет.
не отдыхают же они там. даже в ’спокойных местах’
ГоловнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЖена миллионера
Дурню пишете ви, людина не на 0
По вашому, не на 0 нема чим зайнятись?
Ви дуже помиляєтесь. Та що я буду вам пояснювати, писати таке може або недалека людина, або з метою збору інформації.
Тріль підпільний• 07 августа 2023
Ответ дляКозачка
Поверьте, я знаю о чем говорю
У сослуживцев почти все жены так думают)
Понимают только те, кто сам служит
Море Щастя• 07 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний
Зрозуміло, що всіх різна ситуація. Хірург під час операції навіть скинути дзвінок не може.
Але про все можна домовитись, щоб рідна людина не хвилювалась.
Тріль підпільний• 07 августа 2023
Ответ дляМоре Щастя
Чоловік автору сам телефонує, коли є час - вона писала.
Я не уявляю, що може статись по 2 рази щодня термінового чи екстренного.
Море Щастя• 07 августа 2023
Ответ дляТріль підпільний
Так, треба мати терпіння і розуміння.
Дівка в намисті• 07 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Ви що, дурочка?
Та ні, просто кошниця - тріль
Natalyfoxyn• 07 августа 2023
Это ненормально. Его отношение говорит что ты для него не в приоритете.