Цвірінь• 07 августа 2023
Шахрайство?
Подзвонили з номера 0945572095 наче Приватбанк.
Щось торохтіла про заявку на кредит.
Чи може хтось глянути по Гетконтакту, як номер підписаний?
Щось торохтіла про заявку на кредит.
Цвірінь
• 07 августа 2023
Дякую. Просто на моєму номері, картка на 84річну маму і кредит сказали не дадуть, ще при оформленні картки.
Цідило правди• 07 августа 2023
Завжди кажіть що зараз не можете говорити а після передзвоніть за телефоном що вказують на вашій картці. І кажіть що якісь шахраї дзвонять ніби від приват банку номер такий то. Повірте якщо заявка на кредит то ви тільки особисто можете подати такі заяви на кредит
Цідило правди• 07 августа 2023
Ответ дляЦвірінь
Зараз так і зроблю.
Дуже часто шахраї дзвонять саме на телефони що прив´язані до карток пенсіонерів а все інше справа техніки і хитрого язика щоб взнати всі паролі і явки
Так точно!• 07 августа 2023
боже, ви ще звертаєте на це увагу...
я тисну на відбій в таких випадках відразу та заношу номер в чорний список.
Цвірінь
• 07 августа 2023
Ответ дляТак точно!
боже, ви ще звертаєте на це увагу...
На відбій натиснула і я.
Далі зробила, як рекомендували вище.До речі, дуже дякую за пораду.
Набрала Приватбанк.
Так, це шахраї, в банку зафіксували телефон. Подякували за дзвінок.
Набрала Приватбанк.