Гжегож Бженчишчикевич• 07 августа 2023
Посварилась з сусідкою. Варто вибачатись чи забити?
Паркувала машину, було тісне паркувальне місце і я вїжджала обережно. Вона підійшла і почала розказувати, як і що вʼїжджати. Стала ззаду машини, почала руками махати, куди і скільки.
Я їй тричі повторила, щоб вона просто відійшла і не заважала. Вона далі розказує, що і як. Я і крикнула, що сама розберусь і що не треба лізти, куди не просять.
Варто вибачатись чи забити? З сусідкою не спілкуюсь особливо. Просто живемо на одному поверсі, вітаємось. Якщо я гуляю з собакою і вона зі своєю, то декількома словами можемо перекинутись.
БоХатая• 07 августа 2023
Если чувствуете, что есть за что извиняться и желаете продолжать общение, извиняйтесь, а если нет, то и смысла нет
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 августа 2023
Ответ дляБоХатая
Так в нас і немає спілкування. Я шкодую, що підвищила голос, бо то було на емоціях. Але піднімати ще раз цю тему вибаченнями не знаю чи варто.
Лукава Кішка• 07 августа 2023
Возможно вы уже не правильно паркуетесь не первый раз и создаете людям неудобства, просто так пристала?
БоХатая• 07 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тогда не нужно, просто сделайте вид, что ничего не было
Латвийские_Номера• 07 августа 2023
Вы просили її показувати, розказувати та махати руками? Ні.
Хай не лізе.
Але якщо ви її обклали матом, то вибачтесь саме за мат.
Хай не лізе.
Куратор дебошей• 07 августа 2023
Ну, людина вам хотіла як краще. Якщо ви перемовляєтеся парою слів - можете сказати, що були не в гуморі в цей момент і перепрошуєте, якщо випадково ваші слова прозвучали грубо, насправді нічого особистого.
Взагалі я вас розумію, 8+ років за кермом, маю сучасне авто з купою датчиків, є парктроніки, але все-рівно весь час на парковках зустрічаю ’помічників’ та любителів помахати руками :)
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 августа 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Паркуюсь правильно(там всі машини паралельною парковкою в ряд). Нікому не заважала. Те що довго паркувалась, то да. Але машин поряд не було і ніхто не вʼїжджав та не виїжджав.
Зліпок ступні• 07 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А вы вообще общаться умеете? Просто остановится, и сказать - Галя отойди пожалуйста. Ты мне мешаешь, вдруг газону резко случайно, и собью тебя.
И не двигаться, пока она не отойдет
ВільнаНазавжди• 07 августа 2023
Конечно проговорите с ней эту ситуацию. Просто для себя. Вас же это гложет, раз Вы сюда написала.
Вы уж извините меня за тот инцидент, что-то я вспылила, а ведь Вы помочь хотели. Надеюсь Вы не сильно в обиде на меня. Нервы просто ни к черту.
Будете делать вид, что ничего не произошло, будет только хуже. Не затягивайте, скажите ей это непринуждённо про первой же встрече.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
И не двигаться, пока она не отойдет
То це і так зрозуміло, що я це зробила. Я ж не буду поетапно описувати. Я поставила машину на паркінг, включила аварійку, відкрила вікно. Попросила її відійти. Вона далі перейшла назад і почала розказувати та показувати. Потім я і крикнула їй, бо мене це достало.
Галя із Дарниці• 07 августа 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Возможно є такі люди які постійно пхають свої 5 копійок куди їх не просять і розповідають як і хто має жити.
В мене такий сусід. Я сижу в машині припаркована, він мені тарабанить по склі і каже: йди сюда, давай виходь!
Я вже офігіла, сказала шо не збираюсь, він почав махати руками і розповідати що мені треба якось там посунутись по його дурнуватій теорії, послала прямим текстом. Відразу заткнувся
Показушница• 07 августа 2023
Забейте
Я со всеми поссорилась уже на этаже, сверху снизу и по диагонали
Лукава Кішка• 07 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тогда она не права. В нашем домовом чате часто делают замечания, но по делу.
Коплю на груди• 07 августа 2023
Взагалі не розумію до чого давати водію вказівки ( ну хіба що складно паркуватися)
Людину за кермом це тільки відволікає, і можна наробити помилок.
Вважаю що вибачення не до чого.
А там вже по подальшому спілкуванню побачите як далі з нею себе вести
Вважаю що вибачення не до чого.
ЯниЯ• 07 августа 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Не скажите. Есть любители-регулировщицы. Помню случай, я недавно начала водить, паркуюсь нормально с первого раза, но думаю, усовершенствую параллельную парковку и чуть ближе прижмусь. Никому не мешаю, не прегораживаю, машин рядом на доступном для повреждения расстоянии нет. Регулировщица стояла неподалеку и вот момент ее славы. Закатывает глаза и изрекает истину: ’нуктотакпаркуииится’
АгатаХристя• 07 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Забейте
а шо говорят ?
БЦАшка• 07 августа 2023
Ответ дляПоказушница
Забейте
Вы не Лика?))) у меня такая соседка.
Помогалочка• 07 августа 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не варто.
Мені б узагалі довелося їхати кудись робити пару кіл і повертатися, бо під подібним наглядом я паркуватися не можу
Мастер Класс• 07 августа 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Теж ’обожнюю’ коли стають позаду машини й починають ’керувати’, а на них спрацьовує парктронік