Міряю від одиниці• Изменено 08 августа 2023
В які настільні ігри грають ваші 4хрічки?
Дитині скоро буде 4 роки, хоче гратися у настільні ігри. Але я зі старшою донькою граю в такі, де треба думати, не рівень 4хрічної дитини. Може якісь порадите на молодший вік?
Міняйловна• 08 августа 2023
Моєму 5, то обожнює доміно. Майже щовечора турнір.
В 4 не грали ні в які.
Міряю від одиниці
• 08 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
В 4 не грали ні в які.
Ми зі старшою граємо в Ферму кожного вечора, молодша кожен раз навкруги ходить і каже, що також хоче, але там рахувати треба. Дякую, може якесь дитяче подивлюся доміно, з малюнками, так буде цікавіше.
Міняйловна• 08 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Нє, беріть одразу нормальне. Там і бали рахувати вкінці, тому і краще навчиться.
В садочку є дитяче, то йому геть не цікаво.
Треба вже свого вчити в дурня грати
Міряю від одиниці
• 08 августа 2023
Ответ дляПолюю на дрони
В 4 года игры???
З першою дитиною я б теж так дивувалася, а ось друга в мене якась кмітливіша і більш здібна, тому бачить як ми граємо і також хоче
Зоя Жорівна• 08 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Берите ее в свою компанию и учите )
Ну медленнее играть будете, за то младшей интересно + думалка развивается :)
А вообще могу посоветовать Заниматч, БатаВаф, Пипполо. И младшей интересно будет, и вам со старшей
Зоя Жорівна• 08 августа 2023
Можете еще Уно попробовать. Она не сложная. У меня сын как раз года в 4 начал с нами пробовать играть.
Тролю як можу• 08 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Вона не кмітливіша і здібніша, просто повторює за старшою і через це швидше хватає. Не можна так про дітей казати.
Тролю як можу• 08 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Так, моя теж з 4 з нами грає. Ще в монополію грає, але то була її ініціатива. Гроші рахувати допомогали, зараз вже сама
Ms. Iphone• 08 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Мой младший в таком возрасте играл в Ферму, но, конечно, считать ему помогали
Можна в Барабашку играть или дети Барабашки (только начинать с упрощенной версии)
Головоноги - прекрасная игра на любой возраст
Бродилки разные, у моего любимая была с заданиями
Кооперативные - Волшебник изумрудного города, Ежики (идеально, если не любит проигрывать)
А у нас еще хитом была Фефекты фикции, там куча заданий, интересно
Пиу-Пиу
То, что навскидку в голову пришло
Пиу-Пиу
То, что навскидку в голову пришло
Міряю від одиниці
• 08 августа 2023
Ответ дляТролю як можу
Чому не можна? Я і серед однолітків в своєму дитинстві бачила більш здібних дітей, ніж я, хоча вони і перші були у родині і навіть єдині. Тож усі діти різні за вродженими здібностями. Хтось краще фізично розвинений, хтось розумово. Все інше це вже вторинні і третинні фактори.
Ms. Iphone• 08 августа 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Можете еще Кортекс для малышей глянуть.
Отличная игра!
Добли самые разные
Кики-рики
Коридор кидс
Можно пробовать жадюги еще
И мемо всевозможные
Добли самые разные
Кики-рики
Коридор кидс
Можно пробовать жадюги еще
И мемо всевозможные
Тролю як можу• 08 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ясно понятно
Люблю ВалЄру• 08 августа 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Сыну рано купили Суперфермер. Он не считал, так мы ему выдавали нужное количество животных. Но играл и придумывал стратегию он сам.
Бджолина королева• 12 августа 2023
Син почав активно грати в ігри з трьох років. Наші фаворити: Джеко - Батаваф, батапазл, горила, заніматч, Піу Піу, та багато інших. Mistakos - стільчики й драбинки. Granna - За грибами. Bombat Game - Зоорегата і Диноспорт. Різні ігри типу ’змійки і драбинки’. Зараз (уже ближче до п’яти років) ще додалось два улюбленці, які граємо просто постійно: Strateg - Хома дома, і ’Вдома грай’ - Зоодрузі.