Юлія-3572• 08 августа 2023

Что брать в родзал?

Что пригодится?
Лялькодзьоб• 08 августа 2023
Список от роддома имеете?

автор Юлія-3572 • 08 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Список от роддома имеете?
Обычно там не все. Хочется именно из первых уст что реально пригодилось.
Бриджит_Фрикандо• 08 августа 2023
Себя берите .
tarveldy• 08 августа 2023
Водичка, чоловік
Чаклунка-ведунка• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Реально пригодился муж. Если бы не он, до сих пор рожала бы.
Лялькодзьоб• 08 августа 2023
Ватные диски, влажные салфетки без запаха, рекомендую Huggies в голубой пачке, подгузники, одежда малышу, пелёнки одноразовые и обычные. Термометр, посуда, спортивная бутылка для воды чтоб удобно пить. Крем для сосков типа пурелана, мне ещё очень помог молокоотсос, но у это каждого индивидуально, кто-то без него обходится.
Леплю из пластилина• 08 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
То вже в палату. В родзал стільки не треба
автор Юлія-3572 • 08 августа 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Себя берите .
Отлично👍
автор Юлія-3572 • 08 августа 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ну то как получится.

автор Юлія-3572 • 08 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Спасибо.
Лялькодзьоб• 08 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
В родзал нічого не треба, які там варіанти. Хіба що вода. Решта згідно умов пологового.
CuteMay• 08 августа 2023
Сорочка, халат, тапочки, одноразовые пеленки, воду, перекус, мужа, телефон, зарядку, бальзам для губ (будут очень сохнуть).
Леплю из пластилина• 08 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Мені подобається чоловік, як один з пунктів у списку речей))))
ЖующаЯКонфету• 08 августа 2023
Доулу
personality• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Мені пригодився термос гарячого солодкого чаю і печіво Марія, це поза тим, що писали в списку. І велитенський рулон сухих рушників.
А чайок з печівом поки вдягають дитинку це топ❤️
автор Юлія-3572 • 08 августа 2023
Ответ дляpersonality
Ну у меня пока одевали ребенка я лежала и умирала и еще меня зашивали🙈
Тролю як можу• 08 августа 2023
Ответ дляpersonality
+1000
Це було найсмачніше печиво у світі! Бо також була голодною, як вовк)
personality• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Йой((( співчуваю. Я сама народжувала і без розривів. Але мені після родів завжди стає дико холодно і хвилин двадцять мене аж трусить.
Ще в роддом, не в родзалу я брала свій плед (самий звичайний з юску) і свою невеличку подушку, мені так психологічно легше, як дома)).
А в родзалу нічого надзвичайного, головне все акуратно попакувати і підписати. Я пакувала в паперові пакети і писала- дитині, мені після, мені підчас.
автор Юлія-3572 • 08 августа 2023
Ответ дляpersonality
Ну морозить это нормально. А одеяла я помню давали.

Контрольница• 08 августа 2023
Автор, в ютубі купа відео про те, що брати/не брати.
Також збираюся по списку пологового + докладаю речі, які радять у відео на ютубі (шкарпетки, вологий туал.папір, крем для сосків...)
personality• 08 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Так вкривають, мене навіть вкривали електро одіялом, а то на секунду 28 серпня було 🙃
Голена блондинка• 08 августа 2023
Додам ще мішки для сміття, я все думала для чого вони, а вони мені ой як знадобилися (мене дуууже знудило). Надіюсь Вам вони не знадобляться. Але відповідь по темі)
месяцкие• 08 августа 2023
В роддоме список дают.
У сенЯ были три пакета: родзал , ребенок, послеродовая.
На каждом был приклеен список вещей в пакете, чтобы удобно было искать .
В интернете есть много видео . Посмотрите, что-то полезное найдете.
Вмію заміряти найкраще• 08 августа 2023
Ответ дляCuteMay
Могут еще пригодится трусы-сеточки с прокладкой. Если воды будут подтекать
Они могут быть с собой в пакете в палату, если что - можно достать
CuteMay• 08 августа 2023
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Мне сказали снять вообще в родзале трусы. Так как смотрели раскрытие часто. Воды излились разово на кушетке, на пеленку.