Ля-ля-ля• 09 августа 2023
Будиночки на заході України
Дівчата, чи зустрічались вам на заході, у Карпатах чи Закарпатті маленькі будиночки типу котеджів на 2-4 людини?
Не можу на Букінгу знайти такий фільтр. А так то передивилась багато всього - нема.
Буду дуже вдячна!
Або можливо порадите номери в готелях близько до природи з просторим балконом чи терасою - це для нас важливо)
Буду дуже вдячна!
Санта Барбара• 09 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Вы еще уточняйте, чтобы были свободны)
Вересень жовтень вільно. І погода гарна.
Колишня муза• 09 августа 2023
Садиба Вершище, с. Урич (біля Тустані)
Неймовірне місце, це найкраще, що я орендувала будь-коли у житті
Залізний занавіс• 18 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Садиба Вершище, с. Урич (біля Тустані)
Підкажіть будь ласка, а де ви їх орендували? Не знайду таку
Колишня муза• 18 августа 2023
Ответ дляЗалізний занавіс