В мене є достатньо взуття, вони мені сподобались, хоч і розумію, що часто носити не буду.
Брати?
Результат:
вже голосів:
104 (75.36%)
Ні
34 (24.64%)
Так
Усміхайлик• 09 августа 2023
Ответ дляБідося
разве я спрашивала Ваше мнение на свой комментарий, вы видите сквозь текст, сколько мне лет? да, я уже увидела, что каблук высокий.
Хіба я маю просити у вас дозволу, щоб висловити свою думку?
А стосовно віку схоже що я вгадала. Тільки не варто так бурно реагувати, ми всі з кожним роком не молодіємо
Бідося• 09 августа 2023
Ответ дляУсміхайлик
вы хотите последнее слово? давайте. люди-затычки, в стиле ’а все равно вам выскажу свое мнение’ меня всегда умиляли.
Усміхайлик• 09 августа 2023
Ответ дляБідося
Це ви про себе? Що ж ви така невдоволена? Я вас чимось образила?