Кошка Мурка• 10 августа 2023
Живіт
Який одяг пасує для такої фігури яблуко? Як візуально виглядати стройніше? Скиньте , будь ласочка, фотки класного і сучасного одягу на таку фігуру.
Кошка Мурка
• 10 августа 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Велика різниця, ви яблуко 60 кг чи яблуко 90 кг.
70 кг, живіт великий
Плету корзинки• 10 августа 2023
Почитайте в интернете, как я одежда подходит для фигуры ’яблоко’, какая скрывает нюансы и идите лопатить сайты с одеждой. Дельный совет может дать здесь только обладательница ваших параметров, вашего роста и веса, и то - если она в курсе тенденций и покажет свой базовый гардероб.
Пушкининиана• 10 августа 2023
Ответ дляКошка Мурка
70 кг, живіт великий
автор, мене 80кг, 167см зріст і живіт(, стараюсь одягатись монохронно, так витягується образ. Джинси нижче середньої посадки, так не перетягується живіт, футболки/рубашки/куртки недовгі, щоб підкреслювались бедра. Сукні не ношу, хіба що іноді спідниці з завищеною цупкою талією і ’на верх’ кофтинка.
Зупка_цем• 10 августа 2023
Ответ дляeuhunter
Зробіть фото у профіль. Бо 70 кг та ’великий живіт’ - це ви вагітна чи що? Треба розуміти масштаб проблеми. Для вас він бачиться гігантскім, а насправді може бути якась складочка, шо взагалі нікому не помітна у брюках нормальною посадки.
Ну вот я вешу 68 кг, и у меня тоже пузо. Беременности нет
Гадаю_По_шнуркам• 10 августа 2023
Ответ дляКошка Мурка
70 кг, живіт великий
У куми моєї фігура яблуко, вага десь 64. Що можу сказати - у неї чудові ноги і маленька попка, і дуже гарні груди. Ніякого целюліту на стегнах ніколи не було. Що їй личить: шорти, сукні і спідниці з гарним декольте, низ суконь і спідниць асиметричний, щоб ноги було видно, блузки з запахом, але не в обтяжку, взуття по нозі, ніяких угг і говнодавів. Брюки-дудочки і офісні зі стрілкою. Джинсів вона взагалі підібрати не могла ніколи доладніх. Ну і ніякого трикотажу, який обтягує не те, що треба. Акцент на ноги або на груди, щоб в районі живота око не чіплялося.