Упругая попка• 10 августа 2023
Дівчата, а як зараз відновлюють айді картку?
Схоже десь загубила( Не можу знайти і все тут.
Я живу у Києві, з реєстрації знялась. Яким чином відновлювати ту картку і де?
Латексне альтер ЕГО• 10 августа 2023
Переробляти заново . Там де і отримували.
Це не квиток студентський
Упругая попка
• 10 августа 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це не квиток студентський
Так отримувада аж на Полтавщині, я тоді там була зареєстрована. А зараз взагалі ніде.
Якщо у вас є документи, що підтверджують вашу особу (закордонний паспорт, ксерокопія загубленої картки; додаток Дія не підійде, цнапу треба тільки фізичні папери) - можете спитати в найближчому цнапі, або зателефонувати їм гарячу лінію. Чи беруться вони за відновлення картки.
Але, скоріше за все, вам прийдеться топати в Державну міграційну службу (це колишній паспортний стіл), найближчу до вас...там розкажуть, що і як.
Анонім Секретар• 10 августа 2023
Ответ дляGvenna
Спросить у очень хорошей женщины