Chumack• Изменено 11 августа 2023

Син буде першим українцем в школі. Німеччина

Дуже переживаю , син піде до 3 го класу
Як він буде розуміти діток , ми займались німецькою мовою, але до розмовного рівня йому далеко .
Він буде сам по собі в школі і якщо дітки будуть казати йому якісь погані речі , він навіть цього не зрозуміє ..
Є варіант знімати житло в іншому місті , там багато українців .
Може краще розглянути цей варіант ?
Seehund• 11 августа 2023
А вам миграционная разрешит сменить город?

Bad.girl• 11 августа 2023
Це чудово. Більшість проблем в іноземних школах саме між українськими дітьми і тими хто раніше приїхали.
ksusha1155• 11 августа 2023
Я б їхала туди, де більше наших, у велике місто
автор Chumack • 11 августа 2023
Ответ дляBad.girl
Не знала цього
Там одні німці , навіть я не знаю як ми будемо спілкуватись ))
ЮлияА91• 11 августа 2023
Смотря что вы планируете дальше. Интегрироваться и остаться или уехать
автор Chumack • 11 августа 2023
Ответ дляksusha1155
От і я думаю
Поки не пізно
Ми ще в Україні , можливо краще поїхати в інше місто
Odilie• 11 августа 2023
Ответ дляChumack
Не знала цього
А який сенс був їхати у Німеччину, щоб хотіти спілкуватись українською?
TaFo• 11 августа 2023
Ответ дляChumack
Не знала цього
вы или он?
Bad.girl• 11 августа 2023
Ответ дляChumack
Не знала цього
Перекладач в телефоні, плюс школа бере відповідальність за інтеграцію дитини. Все буде добре

автор Chumack • 11 августа 2023
Ответ дляTaFo
вы или он?
И мы и он
автор Chumack • 11 августа 2023
Ответ дляOdilie
На перший час було би чудово якщо були б наші люди , які все знають і все розкажуть
В мене тільки власник будинку українка і вона живе далеко
алергирина• 11 августа 2023
Це дуже добре. Мій теж єдиний в школі мігрант. Над ним трусяться вчителі, дуже хороше ставлення. Перевести завжди встигнете, треба пробувать. Вам треба українці, хочете проблем? Ви знаєте наших дітей і їх жагу до конкуренції, втопити свого щоб бути кращим
Bonya_A• 11 августа 2023
Ответ дляалергирина
Якщо всі такі українці, то і ви значить така сама
Miere• 11 августа 2023
Ответ дляOdilie
...тікають люди від війни, ні?
snejs• 11 августа 2023
Ответ дляалергирина
В немецкими детьми не меньше проблем. Или вы думаете только украинские дети проблемные?
Miere• 11 августа 2023
Він йде до інтеграційного класу?
snejs• 11 августа 2023
Ответ дляMiere
...тікають люди від війни, ні?
Так автор ещё в Украине, полтора года войны было не страшно
Inno4ka-ya• 11 августа 2023
Вы мне не нравитесь уже тем, что настроены на негатив и плохо думаете о чужих детях. Может это ваш будет говорить ’погані речі’. Или у вас бубочка?
Miere• 11 августа 2023
Ответ дляsnejs
Я так зрозуміла, що вже в Німеччині... просто можуть інше житло зняти

Anna2901• 11 августа 2023
мы приехали в марте 2022 и ребенок сразу пошел в школу - в классе был единственный украинец. Очень переживала, но язык очень быстро схватил. Тоже пошел со старта в 3 класса и проучился 3 и 4 класс, будучи единственный украинским ребенком в классе. В этом году уже в гимназию пошел в 5 класс обычный, не интеграционный. В классе есть украинские дети, но сказал, что интереснее с немецкими детьми, т.к. их много и в игры играть из-за этого интереснее. Я бы радовалась в вашем случае, т.к. ребенок быстрее интегрируется в общество - не переживайте, все будет хорошо. Мой спустя 1,5 года уже очень хорошо говорит на немецком, хотя немецкий до этого даже не слышал (разве что у меня в машине Рамштайн :) )
snejs• 11 августа 2023
Ответ дляMiere
Так она пишет, что в Украине
Miere• 11 августа 2023
Ответ дляInno4ka-ya
..я надивилась на наших дітей
це щось із чимось... звісно, не всі, але матюкаються, починаючи з 1 класу...
У більш старших зверхнє ставлення до німців і до інших мігрантів... коротше, катастрофа
Inno4ka-ya• 11 августа 2023
Ответ дляBonya_A
Тільки хтіла написати. Така сама, як автор. У всіх погані діти, а у них бубочки. Фу на таких. У них ’Всі гівно, а ми квіточки’
Inno4ka-ya• 11 августа 2023
Ответ дляMiere
..я надивилась на наших дітей
Причому такі діти здебільшого у тих, хто жаліється на чужих
Miere• 11 августа 2023
Ответ дляsnejs
Так она пишет, что в Украине
А, я на пост зреагувала, коменти потім зявилися.
Тоді взагалі ой.
Автор, ладно син, а ви як будете? Без мови?
Mellisa• 11 августа 2023
У меня сын был практически сам в прошлом году. И прекрасно подружился с немецкими детьми. Потом приехало много украинских детей, и сын, естественно общается больше с нашими ребятами, оно и понятно. А вот с немецкими Поти перестал. Хотя была прекрасная возможность подтянуть Английский и немецкий. Оставляйте сына в немецкой школе, дети быстро учатся
AnnaOst• 11 августа 2023
Нормально все буде. Німецькі діти такого віку як правило дууууже френдлі. От якби підліток, то там могли б бути проблеми. Між українськими дітьми проблеми є завжди
Zvezdochkina• 11 августа 2023
Если они говорят «плохие вещи» - а он их не понимает.
То какой смысл? Он никак не отреагирует. Ну и те перестанут говорить (ибо смысла нет)
Разве что средний палец могут показывать.

По факту - так он намного быстрее выучит язык, чем с другими украинцами.
алергирина• 11 августа 2023
Ответ дляBonya_A
Я маю досвід з нашими дітьми. Де наші то одні проблеми, де нема все ідеально. Такі реалії., Дуже сумно
TOG36• 11 августа 2023
Не хвилюйтесь автор, від поганих слів дітей ви не кличете, вони можуть будете в кожній школі.
Я вважаю, що надавати краще для сина відсутність укр.дітей, в нього буде прорив в німецькій мові вже через декілька місяців.

Мій син пішов в 4 клас в Німеччині де не було українських дітей, прорив був колосальний. Але син вивчав мову з 2 класу, тому тут особливих проблем не було зі страховку нерозуміння когось і чужої мови, але він до Німеччини толком не розмовляв, розумів щось, але не звісно не усе.

Потім він перейшов в 5 клас в гімназію в Німеччині і в класі було 4 хлопця наших, які ні слова не розуміють в ніколи не вчили німецької. Ось тоді я зрозуміло, що це тільки мінус для сина в плані мови.
Він почав розмовляти виключно українською в школі, допомагати завжди хлопцям з перекладом, відволікався на них, бо вони не розуміють, а син перекладав.
При цьому вчителі мені казали, що син прийшов з дуже добрим рівнем німецької і нехай не зупиняється, вчити.

Я рекомендую врахувати мою історію. Чим менше наших дітей, тим більший шанс інтегруватись вашій дитині та скоріше вивчити мову.