Chumack• Изменено 11 августа 2023

Син буде першим українцем в школі. Німеччина

Дуже переживаю , син піде до 3 го класу
Як він буде розуміти діток , ми займались німецькою мовою, але до розмовного рівня йому далеко .
Він буде сам по собі в школі і якщо дітки будуть казати йому якісь погані речі , він навіть цього не зрозуміє ..
Є варіант знімати житло в іншому місті , там багато українців .
Може краще розглянути цей варіант ?
алергирина• 11 августа 2023
Ответ дляInno4ka-ya
Тільки хтіла написати. Така сама, як автор. У всіх погані діти, а у них бубочки. Фу на таких. У них ’Всі гівно, а ми квіточки’
Ви не стикались то не кажіть. Не бубочки, підлість і заздрість серед наших. Думала за кордоном маємо триматись одне одного, а виявилось навпаки. Нема українців, нема проблем. Сумно що так

Bonya_A• 11 августа 2023
Ответ дляалергирина
Я маю досвід з нашими дітьми. Де наші то одні проблеми, де нема все ідеально. Такі реалії., Дуже сумно
Це ж і ваших дітей стосується звісно теж?
Оксинья• 11 августа 2023
Ответ дляалергирина
Це дуже добре. Мій теж єдиний в школі мігрант. Над ним трусяться вчителі, дуже хороше ставлення. Перевести завжди встигнете, треба пробувать. Вам треба українці, хочете проблем? Ви знаєте наших дітей і їх жагу до конкуренції, втопити свого щоб бути кращим
Напишите город и школу, чтоб люди знали куда детей не везти, чтоб их там не утопили, стремясь быть лучшим и единственным украинским мигрантом в школе😂

Эх, беженцы, беженцы...
алергирина• 11 августа 2023
Ответ дляBonya_A
Мій завжди сумує за однолітками. У нас з українцями не було явних проблем. А от між собою то жах.
алергирина• 11 августа 2023
Ответ дляОксинья

Эх, беженцы, беженцы...
Навіть нехочу згадувать ті розборки. Написала досвід
TOG36• 11 августа 2023
Не дало редагувати моє повідомлення, але ще додам, я вже мовчу про дисципліну наших дітей! Це був жах для німецьких вчителів.
Тому автор, вам пощастило)
Guzelli• 11 августа 2023
Дочка пошла в прошлом году в школу, интеграционный класс где исключительно иностранцы:украинцы, китайцы, арабы, турки.
Но учительница -наша из Полтавы.
Между собой практически никто не общался , но и никто не выпендривался или задевал кого то, все очень нейтрально было
А вот с немецкими детьми была беда((
Плюс отношение в школе , например нельзя в школе быть на перемене или до начала уроков заходить в здание школы, зимой когда дубарь и ветер дети ждали на улице в то время ,как немецкие дети спокойно ждали в теплом Холле школы сидя возле батарей, моя один раз зашла так как очень замерзла - нам выписали предупреждение а дочь выгнали на улицу с возмущениями
Вот так
Но это 8й класс
lisenok_8282• 11 августа 2023
Ми були в такій ситуації, тільки в Польщі. Я дуже переживала, от прям дуже, шо моя дитина буде в шоці від першого дня в школі. В результаті - я прийшла за нею в школу, вона гуляє з дітьми, спілкується з ними українською, а вони польською і вони чудово один одного розуміли на інтуїтивному рівні. Донька взагалі не відчула якогось мовного барьєру. Через тиждень в неї вже був повний клас подруг, вона помаленьку стала переходити на польську. Писала, читала математику якось вирішувала ще й умудрялася контрольні рішати так, шо її хвалили перед всім класом. Короче, у дітей все набагато простіше.
Guzelli• 11 августа 2023
Ответ дляTOG36
Тому автор, вам пощастило)
У нас было наоборот, наши кучкой безмолвной шатались а немецкие просто как орда, я таких невоспитанных детей не видела даже у нас в 90х

олена олена• 11 августа 2023
Автор, це просто супер, що він один буде, швидко мову вивчить. У мого сина минулого року була така ж ситуація, вже вчиться в гімназії, мову знаю добре. Ви тільки подумайте, куди він піде після молодшої школи, чи не далеко потім потрібно буде їздити в середню школу
олена олена• 11 августа 2023
Ответ дляTOG36
Тому автор, вам пощастило)
Так, дисципліна у наших , особливо старших, жахлива - мати постійні, неповага до вчителів… ніколи не думала таке побачити
nezhinka• 11 августа 2023
Ответ дляGuzelli
Подружка сина вже рік відучилась у Німеччині, в шоці від дисципліни німецьких дітей, які на перервах настають прямо по партах ногами, кричать і плюються. Але ж у нас люблять восхваляти все чуже і самопринижуватись, розводячи якийсь окремий випадок у загальну тенденцію. Всюди люди різні.
Guzelli• 11 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Так и есть, в транспорте например все ставят ноги на соседние кресла в обуви ,грязной обуви плюс делают спецом что бы никто не сел о оно ехало с вытянутыми ногами
Орут так, что закладывает уши, еду бросают на пол , мак или чипсы съели и на пол или прямо на сидении оставили
Толкаются , глубоко плевать на мам с детьми , коляски или стариков , бегут сломя голову только что бы сесть в проходе наступая на ноги и толкая
Плюются друг в друга, за 1,5 года я не увидела ни одного украинского ребенка делающего что ли бо, обычно они тихо заходят садятся и втыкают в телефоны или между собой что то обсуждают
Gvenna• 11 августа 2023
Ой Боже, мамо, порадуйтесь за дитину) не треба до своїх, хай між німцями вчиться. Своїх знайде, рано чи пізно)
Makkirta• 11 августа 2023
Мій теж був один. Була можливість в сусідню школу, де ще хтось був, але я не захотіла. Швидше звикне. Ну і потім в гімназію, не в реалшуле. І все буде ок.
dajkiri-irina• 11 августа 2023
Ответ дляChumack
От і я думаю
Поки не пізно
Ми ще в Україні , можливо краще поїхати в інше місто
Сделаете большую ошибку
sammy• 11 августа 2023
Ответ дляОксинья

Эх, беженцы, беженцы...
Не біженці,але у дитини в класі в Україні це процвітає
sammy• 11 августа 2023
От всі пшуть ’ швидко вивчить мову’ і т.д.
Але ж для дитини не тільки вивчення мови важливе,а перш за все спілкування. От як би ви почувалися в новій країні,в новому колективі,не розуміючи нічогісінько. Ще й словом перемовитися нема з ким...
Oksanka_• 11 августа 2023
У нас ребёнок был единственный украинец в младшей школе и сейчас единственный в гимназии, вообще никаких проблем, за год говорит на равне с немцами. Но у него репетитор 4 раза в неделю.

Oksanka_• 11 августа 2023
Ответ дляsammy
Нормально почувається
Чик• 11 августа 2023
Ответ дляChumack
Не знала цього
Там одні німці , навіть я не знаю як ми будемо спілкуватись ))
Не переживайте, якщо сын товариський, легко йде на контакт, то все буде добре. Можливо йому дозволять телефон для перекладу, нам дозволили, але він не має грати. І так, проблеми були з українкою в класі в молодшій школі. В середній школі були проблеми серед українців:одні з бидло-сімей(нам всі повинні, нам нафіг треба ваша німецька, чого ми маємо ходити в школу... - дуже бридка і похабна поведінка, крадіжки) і дітьми, які намагалися вчитися.
Miere• 11 августа 2023
Ответ дляGuzelli
Яка це земля? Певно, схід?
Ну і соціальний статус має значення.
Якщо мова про депресивний район/мікрорайон, то все можна побачити...
Guzelli• 11 августа 2023
Ответ дляMiere
Яка це земля? Певно, схід?
Ну і соціальний статус має значення.
Гессен, Франкфурт
djianni• 11 августа 2023
Ответ дляBad.girl
Перекладач в телефоні, плюс школа бере відповідальність за інтеграцію дитини. Все буде добре
Если коллектив не захочет принять чужака
То не примет
Как бы учителя и школа ни старались
Невозможно заставить
Максимум - будут вежливо игнорить
Это жизнь
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Ответ дляBad.girl
Це чудово. Більшість проблем в іноземних школах саме між українськими дітьми і тими хто раніше приїхали.
Це ви з власного досвіду пишете? Я б не віддала дитину в школу, якщо в він там був один з українців. Рік витерпів завдяючи тому, що в класі було ще троє українців.
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Ответ дляOdilie
А який сенс був їхати у Німеччину, щоб хотіти спілкуватись українською?
Пересидіти та не перебиратися з хліба на воду.
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Автор, з березня 2022 ми в Австрії, школи там німецькомовні. Тільки туди віддавайте дитину, де вже є українці.
автор Chumack • 11 августа 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Тільки там де є українці ?
Чому ?
Ирина Веселуха• 11 августа 2023
Ответ дляChumack
Тільки там де є українці ?
Чому ?
Щоб протистояти булінгу місцевих.Де українська дитина одна в класі- там тихий жах. В класі сина українців декілька, вони згуртувалися і їх ніхто не чіпає.