Творог для розжига• 11 августа 2023
Десерт павлова, Київ
дівчата, може хто знає - у яких закладах є десерт павлова у Києві.
я їла його один раз дуже давно і так хочу ще раз спробувати, але у жодній кав´ярні не бачила.
дякую за відповіді
Творог для розжига
• 11 августа 2023
Ответ дляPrervana
Везде где пробовала в Киеве - фуфло, а не Павлова. Вкуснейшая в Одессе, в Даче
до Одеси поки нема можловості їхати))
#Пойду_кгадалке• 11 августа 2023
Ответ дляPrervana
Невкусная она там. Меренговый рулет у них ок, а Павлова жесткая
Самая вкусная у них булочка с вишней)
Швендяю містами• 11 августа 2023
На Львівській площі,перед театром,є кафешка(скляні вікна/двері),понад дорогою на стороні театру,назву не пам´ятаю.
У них смачний цей десерт,рекомендую