Потужна махіна• вчера в 23:49
Україна відправлятиме продуктові набори до Африки
Україна відправлятиме продуктові набори до Африки, — УНІАН.
До гуманітарних вантажів увійдуть м´ясо, овочі, олія та цукор для підтримки глобальної продовольчої безпеки.
from Ukraine• 2 часа назад
Дайте ссылку, не верится что-то. Своих голодных полно. Цены на еду космос.
Шкідлива молекула• 2 часа назад
Ответ дляПускаю бісики
Ну наконец-то эпоха бедности закончилась
Началась эпоха зубожіння
Хома з пастою• 2 часа назад
Да, у нас такие ужасные продуктовые наборы дают людям, абсолютно всё воруют нормальное. Я работала в гуманитарном центре и видела сколько помощи привозили туда, и сгущенка, и кофе, и шоколад, и печень трески, а людям выдавали перловку с мукой. А всё дорогое продавали машинами
Пугачиха• 2 часа назад
Припиніть, в нас не вимирають діти від голоду. Ви бачили відео які там діти? Як при голодоморі. В них навіть води немає. Хай їде допомога, всеодно все краде влада наша
Мафиозная• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Вы же понимаете, что туда тоже не дойдет?... Украина, Африка - там жируют верхи за счёт низов...
from Ukraine• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
А стареньких з пенсіями 3-5 тисяч грн, з яких половина йде на ліки не жаль?
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляМафиозная
Щось да дійде. Хоч щось
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляШкідлива молекула
Началась эпоха зубожіння
То, что Тимошенко не стала президентом…это как мой не закрытый гештальт..😢
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляfrom Ukraine
Шкода, але вони не ходять скелетами. Я вам раджу переглянути відео з Африки
Мафиозная• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Щось да дійде. Хоч щось
Скорее всего, очередную схему придумали как спи...ть
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Це ви зараз серйозно?
Мафиозная• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Абсолютно
Ни от кого так не тошнит, как от Тимошенко...
Шкідлива молекула• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тут я вас не поддержу
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляМафиозная
А меня от зеленского
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну тоді зрозуміло. Вивчайте біографію Тимошенко і що вона накоїла і як розкладала бюджет, які махінації провернула. Вона має сидіти давно. Ви ще геть молода і дурна
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
То ли дело Зеленский…
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
То ли дело Зеленский…
А не треба з двох зол обирати. Треба думати головою
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
В 2019 надо было думать…
Кондуктор троллейбуса• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Когда ж вы уже думать начнёте и анализировать?)
бЭйбА• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Не до Африки і якось все одно. Спершу треба тим, хто в Україні, по місцю допомогти.
Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляСунуся в чужі справи
В 2019 надо было думать…
Україна - велике село. Більшість людей не вивчені, не вчили історію, політологію тощо. Наші матері і свекрухи більшість без вищої освіти, особливо села. А бабці і то по 4 класи позакінчували. Люди без освіти. Без освіти = дурний віслюк.
Так і проголосували
Сунуся в чужі справи• 2 часа назад
Ответ дляПугачиха
Так і проголосували
Чого бидни - бо дурни
А дурни бо бидни
А_мій_самий_самий• 2 часа назад
Ответ дляХома з пастою
В Італії в 22 році пакували допомогу в Україну: телефони несли люди, планшети старі і так далі. Де це все ділося? А, мабуть, я знаю, в магазини з бу технікою.