Да, я блондинка!• 11 августа 2023
Просто поговорити. Окреме житло
У свій час я розлучилася з чоловіком,коли дитині був рік, і повернулась назад до батьків. Вийшла на роботу.Батьки дивилися за малою.в садок вона не ходила,що таке лікарняні я не знала. Коли пішла у школу,то було зручно,бо я заводила,а батьки забирали. Працювала як усі,зірок не хапала,на основне вистачало.
Батьки в мене не конфліктні,в моє життя не лізуть,але коли мала пішла вже в 6 клас,мені захотілося жити окремо. Але порахувавши оренду в Києві,я зрозуміла,що зі своїми хотєлками я нічого не зніму,або більшу половину віддам на оренду і мені лишиться пшик. Перебиватися з хліба на воду і віддавати все на оренду ..якось не дуже. Тим більше в нас хороша школа,вчителі,без хабарництва,клас дружній..Живу в центрі,тому зняти тут житло з прив*язкою до школи дуже було дорого. Зараз мала в 9 класі. Я знов підняла питання переїзду. Але порахувавши скільки я витрачаю на репетиторів іноз.мов, математики+танці(дитина займається танцями,хороший тренер і група,з якими об*їздили всю Україну, у тому і в цьому році безкоштовно виступали в Болгарії), зрозуміла,що не зможу я зняти житло в Києві. Якби одна жила - так,а так на репетиторів я витрачаю якраз середню ціну оренди в Києві.
Заміж вдруге вийти не вдалося,хоча були мужчини. Але ті,яким я подобалась і які пропонували заміж,не подобались мені,хоча в них було житло своє. Але жити без кохання і терпіти некоханого я не буду.
Якось так задумалася- що на житло не змогла заробити,хоча ніколи не байдикувала,завжди працювала і навіть підробляла додатково.
Не жаліюся,просто поговорити. Часом на мене находить і я дивлюся красиві картинки чи фото інтер*єрів квартир,кімнат,балконів. У свій час намагалася зробити ремонт у батьк.квартирі.спромоглася зробити ремонт в кухні. То це дуууже дорого,збирали декілька років. Звичайно,що одній це досить важко все тягти. Напевно,мої мрії про окремо житло так і лишаться мріями.
Мать драконов• 11 августа 2023
я змогла зібрати на житло лише завдяки сурогатному материнству. яким ще чином вчитель чи вихователь може заробити - навіть не уявляю(
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляМать драконов
Отож бо
Гравіцапа• 11 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
Столько стоит квартира в нашем городе
Она в Киеве, у нас тут гостинки убитые от 1000$ за м.кв хотят, но если честно то к примеру летом 2018 цены очень упали кто хотел тот купил )