Да, я блондинка!• 11 августа 2023
Просто поговорити. Окреме житло
У свій час я розлучилася з чоловіком,коли дитині був рік, і повернулась назад до батьків. Вийшла на роботу.Батьки дивилися за малою.в садок вона не ходила,що таке лікарняні я не знала. Коли пішла у школу,то було зручно,бо я заводила,а батьки забирали. Працювала як усі,зірок не хапала,на основне вистачало.
Батьки в мене не конфліктні,в моє життя не лізуть,але коли мала пішла вже в 6 клас,мені захотілося жити окремо. Але порахувавши оренду в Києві,я зрозуміла,що зі своїми хотєлками я нічого не зніму,або більшу половину віддам на оренду і мені лишиться пшик. Перебиватися з хліба на воду і віддавати все на оренду ..якось не дуже. Тим більше в нас хороша школа,вчителі,без хабарництва,клас дружній..Живу в центрі,тому зняти тут житло з прив*язкою до школи дуже було дорого. Зараз мала в 9 класі. Я знов підняла питання переїзду. Але порахувавши скільки я витрачаю на репетиторів іноз.мов, математики+танці(дитина займається танцями,хороший тренер і група,з якими об*їздили всю Україну, у тому і в цьому році безкоштовно виступали в Болгарії), зрозуміла,що не зможу я зняти житло в Києві. Якби одна жила - так,а так на репетиторів я витрачаю якраз середню ціну оренди в Києві.
Заміж вдруге вийти не вдалося,хоча були мужчини. Але ті,яким я подобалась і які пропонували заміж,не подобались мені,хоча в них було житло своє. Але жити без кохання і терпіти некоханого я не буду.
Якось так задумалася- що на житло не змогла заробити,хоча ніколи не байдикувала,завжди працювала і навіть підробляла додатково.
Не жаліюся,просто поговорити. Часом на мене находить і я дивлюся красиві картинки чи фото інтер*єрів квартир,кімнат,балконів. У свій час намагалася зробити ремонт у батьк.квартирі.спромоглася зробити ремонт в кухні. То це дуууже дорого,збирали декілька років. Звичайно,що одній це досить важко все тягти. Напевно,мої мрії про окремо житло так і лишаться мріями.
ДолькиКабана• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
На мою думку, дуже багато витрачали на репетиторів. Це було б значний вклад на покупку свого житла. Мої троє дітей не знають репетиторів, самі добре навчаються, старший син вже в інституті, на бюджеті. Житло своє з чоловіком купляли самі, жили дуже бідно, майже впроголодь, але я про це не жалію.
И сколько лет вы с мужем собирали на жилье, что успели ещё потом 3х детей родить? И кстати, автор то без мужа
Гравіцапа• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
я би не змогла найняти няню навіть тоді. няня це недешево. ремонт завжди дорого,це всі знають,що купуючи квартиру -ремонт це ще півціни. В чому проблема зробити ремонт в квартирі? цікаво,а якщо зп не дозволяє? зараз я маю 20 тис зп.багато розженешся на ремонт. добре що хоч на кухні зробили плитку,меблі,техніка. так,це дорого,бо збирала 2 роки на ремонт.
Автор как бы мягче сказать Вы нытик и жертва по жизни, всем все легко одной Вам тяжело)))
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ну, у Вас 20 тисяч зп, в мене мінімалка, потроху щось робили з чоловіком, але все самі, без допомоги, один раз найняли людину в кухні плитку покласти на робочу стінку, потім чоловік сам клав і в кухні, і в ванній.
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДолькиКабана
Першу за півтори роки купили, на другу квартиру брали валютний кредит на 20 років, виплатили за 5.
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
І няню не треба було шукати, якби треба, то знайшла б, і недорогу.
Дайте подуться• 11 августа 2023
а чому ви не відкладали на житло між розлученням і 6 класом дитини? це ж років 10 не було ні репетиторів ні лікарняних у вас, батьки сиділи з дитиною, можна було відкладати... зі старшколасниками витрати звісно набагато вищі (
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
ну то ви вдвох,і у вас зп явно не 20 тис була на тепер,а колись 15тис,якщо ви змогли виплатити. з чоловіком завжди простіше. уявіть,що ви одна і чоловіка нема.
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
відкладала. назбирала аж 14 тис дол. і ще є банк.золото. це на навчання якщо шо,бо мені нема на кого розраховувати. але на квартиру це замало
Великий сатирик• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви при зарплаті 20000 віддаєте на репетиторів близько 10000 (ви пишете, що середня вартість оренди)?
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Не 20 тисяч, майже все життя мінімалка, працюю в бюджетній установі. В чоловіка зараз 16 тисяч грн, тоді, як купували житло, значно менше було.
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Виходить виїжджаєте за чужий рахунок, шкода батьків
ну я би не сказала,що вони страждають.навпаки,вони звикли що я на підхваті - ліки замовити,щось купити,купити квитки_ зараз вони поїхала вдвох в Трускавець. їм дуже зручно,що я поруч
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Якщо не в Києві, то вистачить. Але ж Ви і Києві хочете, правда?
Гравіцапа• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
А теперь представьте идешь домой с работы и голова не болит, что нужно убрать, приготовить покушать, закинуть стирку, погладить, проверить уроки, лавировать между кружками....для этого есть родители , поэтому ты можешь пройти курсы, обучение поменять работу и зарабатывать больше))) я училась ночами потому, что хотела квартиру побольше и ремонт и у меня не было мамы и папы в виде нянь и домработниц. Но я хотела и я получила то, что хотела своим трудом. А автор так поныть откладывая по 100$ ежемесячно можно собрать 1200$ на ремонт комнаты , я
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
як ви годували 3 дітей і жили на таку малу зп і все виплатили? щось не сходиться.ви їли одні макарони?
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
я живу в Києві і Київ не хочу змінювати ні на яке місто. тут дитина буде вчитися.тут батьки. тут робота
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
До народження дітей їли не макарони, а кашу пшеничну і супи. Діти народилися, як ми першу квартиру вже виплатили. Іншу квартиру купили, як я народила третю дитини, тоді 50 тис грн платили за третю, це було більше 10 тис доларів. А в банку ми брали 18 тисяч доларів, чоловік електрик, ходив по квартирах, робив якісь роботи електричні. От і 8 ми за 5 років виплатили, якраз чоловіка підвищили і зарплати вистачало на платіж щомісячний і трохи більше, і га їду і все необхідне також, але ми мінімально витрачали. Одяг з секонду і зараз носимо.
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
зрозуміло. ну з чоловіком завжди простіше. а одна це одна
Дайте подуться• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
за 10 років це дуже мало, за оренду не платили, за няню не платили, і лише 100 доларів на місяць відкладали, дивно...
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляВеликий сатирик
8 тис
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви ж молода жінка, можете знайти собі пару, як захочете. Чи Вам зручно бути самій, бо батьки жаліють і нічого міняти в житті не треба? Вибачте, тоді просто пониєте ,та й далі житимете своїм життям.
ДолькиКабана• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Это с вашей минимальной зарплаты или у вас муж очень хорошо зарабатывает?
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
ви не сама,вам клав чоловік. ключове слово- чоловік. ви не клали плитку, не рівняли стіни,бо в ремонті основне робить чоловік,а жінка на підхваті. я один раз поклеїла шпалери і вони відстали.я можу пофарбувати,побілити,але рівняти шпателем і місити бетон я не можу,на жаль
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДолькиКабана
Як купували першу квартиру, я не працювала, знайомий давав товар(лампочки), то я з ними бігала по 3 ринках міста, продавала, то було на життя(те, що з навару). Інколи продавали разом з чоловіком, у його вихідний . В той час пачка масла для нас була велика розкіш, тож макарони не варили, каші пшеничні.У чоловіка великої зп не було ніколи, зараз з преміями може бути 18 тис грн, але для нашого міста це космос велика зп. Я останні 5 років працюю за мінімалку(інженер в комунальному закладі).
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
шукала,не виходить. на сз була і в ін.місцях. нема. або я до нього зовсім нічого не відчуваю. хотіла би сім*ю,але де її взяти.
Бабо-лебідка• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Бажаю зустріти гідного чоловіка! Це справді можливо, але ви повинні вірити в це.
Гравіцапа• 11 августа 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
В ремонте не важно мужчина ты или женщина ты нанимаешь мастера и получаешь готовую комнату по утвержденному проэкту)))
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую. вірю,але віра потрохи згасає.
муха в кедах• 11 августа 2023
Автор, я вас очень понимаю, тоже нужно делать ремонт в квартире однокомнатной, так для этого нужно собирать деньги, я одна, работаю конечно, з/п средняя...
Да, я блондинка!
• 11 августа 2023
Ответ длямуха в кедах
Так.це дуже дорого