Як ви вважаєте, що краще подарувати колезі на день народження, гроші 500грн чи бутилку більш менш нормального алкоголю за тіж 500-600грн?
Результат:
вже голосів:
57 (69.51%)
Гроші
25 (30.49%)
Алкоголь
Мао_Мяо• 11 августа 2023
тоді вже гроші. я не п´ю взагалі, мені коли алкоголь дарують на місті відкриваю і кажу пийте собі на здоров´я )
Акуна_Матата• 11 августа 2023
У меня метакса стоит уже 7 лет. Весь остальной алкоголь вынесла на мусорку. Не все пьют и будут рады такому подарку.
Кофр для ноги• 11 августа 2023
От человека зависит. Если человек не пьёт или почти не пьёт то точно алкоголь не нужен
Зубожиння• 11 августа 2023
Деньги. Пьёт не пьёт, какой алкоголь любит... Деньги всегда лучший подарок, если точно не знаешь, что человек хочет
Дуняша• 11 августа 2023
Як що впевнені , що колега вживає алкоголь, і краще б якби знали який саме, то можна і пляшечку, а ні- то краще гроші.
Мені часто теж дарять, та я не полюбляю, а коли і буває, що випиваю , то тільки певні елітні напої. Тому доводиться роздавати подароване)))
Единорог помог• 11 августа 2023
Ответ дляЮлія-3572
Алкоголь солиднее смотрится. 500 грн такое себе...
Может, он/она не пьет
З родзинкою• 11 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
подарунковий сертифікат. ті ж гроші але якось приємніше отримати.
На 500? Куда
Тріль підпільний• 11 августа 2023
Смотря кому. Мы коллегам от всего коллектива дарим 2500, а директору на эту сумму дарим бутылку дорогого алкоголя. Посчитали, что глупо ему дарить эти 2500))
Бабуся мороз• 11 августа 2023
Ну мені на ДР подарували пляшку дорого вина.
Думаєте я його випила?
Воно стояло.. А потім я його передарувала
Думаєте я його випила?
Меряю от 0• 11 августа 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Зато, те кто лазит по мусорникам - были безумно рады вашему подарку, уверена на 100% ))
Акуна_Матата• 11 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
💯