yoshkin cat• 11 августа 2023

Систему ПВО в Киеве признали лучшей в мире!

Киев от ударов российских ракет обороняет самая мощная система противовоздушной обороны (ПВО) в мире. Об этом сообщает британское издание The Times, ссылаясь на высокопоставленного источника в Вооруженных силах Украины.
«Сейчас под Киевом находится самая мощная система ПВО в мире... Это Patriot, Nasams, немецкие IRIS-T, С-300, французский Crotale», — рассказал собеседник. При этом он признал нехватку боеприпасов для названных систем.
Mrs.Ochmonek• 12 августа 2023
Ответ дляyoshkin cat
Я считаю что нам нужно больше переживать не о ракетах, а о том сколько нас останется после войны. С 52 млн до 29 млн за 32 года независимости. Хоть одна страна на постсоветском пространстве потеряла столько населения?
Краще подивитись скільки мільйонів українців було втрачено за роки совєтів. 8 млн Голодомор, ще більше - Друга світова. Це все мінус ненароджені наступні покоління, теж мільйони. Мало б бути нас близько 80 млн на 1991 якби не...
sammy• 12 августа 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
А тут никто из киевлян и не ноет в Хвилювалке. А вместе как-то легче переносятся эти переживания и волнения. Нытья здесь не слышала.
Коти завжди класнючі
sammy• 12 августа 2023
Ответ дляnickSveta
Вчора дивилась ’Орел та решка’ про Албанію. Їх побудували в період 1975-1989р.р. Там на 4 жителів приходиться 1 бомбосховище від ядерки. Вони практично у кожному дворі. Заважають((((((((((( Ці бункери їм не потрібні, зайві, з них насміхаються. А що побудували у нас за 1,5 роки війни? Палатки незламності))))
Ви що?? А барабани??!!
Filomena• 12 августа 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Вообще я с Мариуполя, поэтому очень смешно читать о том как ваш муж, переночевал 1 ночь в Киеве и испугался.
Хоть заикаться не стал?
Бажаю що у вас в житті все налагодилося. І вам не потрібні були жодні ппо.
sammy• 12 августа 2023
Ответ дляВсем_Рада
Для Запоріжжя це вже просто буденність. І спимо, і гуляємо під вибухи. Для нас це - як вітер подув, ніхто і не зважає. Прилітає без попередження. А тут бідосі у Києві у травні не спали через обстріли. І це при тому, що там ППО є.
Бідосі?? Мда.
Ну тоді й ви бідосі.
Нема слів(
КлаваЧерепиця• 12 августа 2023
Ответ дляK@pelka
Був би Київ прифронтовий, було б те саме. Невже не зрозумілий цей момент?
Ну але він не прифронтовий, тож до чого пафос?
КлаваЧерепиця• 12 августа 2023
Ответ дляВсем_Рада
Розумію вас і співчуваю(
Все те, що ваше місто переживає зараз, мій Миколаїв терпів весь минулий рік.
КлаваЧерепиця• 12 августа 2023
Ответ дляIncol
Підтримаю....Кожного разу, коли починається ’срач’ на рахунок, кому гірше, дуже сумно. Я ніби й розумію, що всім тяжко і це тяжко таки у всіх різне, бо країна у нас на щастя велика, але взаємні образі ні до чого доброго не приведуть. Взагалі поза розумінням, коли людей злорадить, що когось менше обстрілюють. От до прикладу Ужгород взагалі ніколи не обстріляли, то може давайте їх в цьому звинуватимо, бо не було ще...
Ну так Ужгород сидмть собі мовчки і не пише, як страшно жити і що їх найбільше від усіх інших обстрілюють.
Jetset• 12 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ні разу, чесно.
Іронія, сарказм - але агресії ні краплі.
Агресія в мене тільки до лаптєногих.
Ви мабудь не здогадуєтесь, що сарказм-це і є завуальована агресія. Направьте краще свої їдкі іронію та сарказм на справжніх ворогів, а не на українців із інших міст. Усім зараз важко, бідося в наша)
Маша6• 12 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
В Києві загинула дитина?
В Франківську
Маша6• 12 августа 2023
Ответ дляСhanelKa
😞де?
В Франківську
Манула• 12 августа 2023
Вибухи у Кривому Розі до тривоги, балістика ...
Всем_Рада• 12 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Розумію вас і співчуваю(
Дякую. В минулому році, на жаль, було те саме теж. Не тільки зараз. З початком осені все почалося.
K@pelka• 13 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Пафос? Ви дивні. Різниця в місцерозташування