Киев от ударов российских ракет обороняет самая мощная система противовоздушной обороны (ПВО) в мире. Об этом сообщает британское издание The Times, ссылаясь на высокопоставленного источника в Вооруженных силах Украины.
«Сейчас под Киевом находится самая мощная система ПВО в мире... Это Patriot, Nasams, немецкие IRIS-T, С-300, французский Crotale», — рассказал собеседник. При этом он признал нехватку боеприпасов для названных систем.
Ответ дляFilomena
Від ракетних ударів страждав найбільше Київ. Згадайте цей травень. Якби не ппо(
Мій чоловік там одну ніч ночував, казав це просто 🤬🤬🤬.
Я не з Києва, я розумію, що..
Але Києва вже б не було(
Я не з Києва, я розумію, що..
Але Києва вже б не було(
Да вы что? Давайте вспомним начиная с прошлого года Николаев, Харьков, Никополь и Запорожье. Капец, вы ещё будете рассказывать, нет слов ...
КлаваЧерепиця• 11 августа 2023
Ответ дляK@pelka
Ану ка згадайте початок. Постійно Київ був під обстрілами. Ніяких пво не було, і в будинки і дитячи майданчики, через день . Бачу час пройшов, то забулось.
Не один Київ був під обстрілами на початку війни. І скільки був? Місяць?
Миколаїв, Харків, Херсон, Запоріжжя по року і більше терпіли/терплять щоденні обстріли.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Я писала не про це, а відповідала на пост, що саме Київ страждає найбільше і саме його найбільше обстрілюють.
Розумію, кожен хоче собі найбільший шмат ковдри і побути жертвою, щоб пожаліли.
І мало хто з киянок, що тут жаліються, думають про те, що в тому ж Херсоні теж місяцями не було світла ВЗАГАЛІ , як і газа і води, це окрім щоденних обстрілів і затоплення після Каховської ГЕС. Що Миколаїв майже рік обстрілювали щодня, і що там вже більш ніж півтора роки немає питної води. Про Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків, Одесу... всюди свої біди не менші, ніж в Києві, і всіх обстрілюють/обстрілювали набагато більше, ніж Київ.
Але тільки у киянок якийсь величезний комплекс жертви і агресія до інших.
Мова йде про міста, які може захистити ППО, і на Київ ракети, які це ППО збиває, летять найчастіше. прифронтові міста ми взагалі не можемо порівнювати з віддаленими містами, їм дістається в будь-якому випадку, бо там застосовується інший вид зброї і нема часу на реагування, і якщо ви знаєте, що можна з цим зробити, що б покращити їх захист-то напишіть, а то виходить, що знов Київ всрався, як невістка
БрЮнЕтОчКа77777• 11 августа 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Так к киевлянам здесь на форуме постоянно претензии, вроде простой народ, живущий в Киеве, виноват в обстрелах других городов.
Поэтому такие ответы.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Поки що я бачу лише вашу агресію і вашої подружки
БрЮнЕтОчКа77777• 11 августа 2023
Ответ дляАноли_и
Я поясняю суть написанного.Що ще зробити щоб ви зрозуміли як ми радіємо?
Вы сейчас в Украине?
КлаваЧерепиця• 11 августа 2023
Ответ дляkuskus
Ще раз, я не обговорювала ППО і його необхідність будь де, я відповідала на КОНКРЕТНИЙ пост, що Київ найбільше страждає від обстрілів.
КлаваЧерепиця• 11 августа 2023
Ответ дляkuskus
Спишу вашу неуважність на розслабленість п´ятничного вечора.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Ви не зовсім праві. В нас немає комплексу жертви. Коли були великі обстріли в травні, ніхто з киян не скиглив ні тут, ні на інших форумах. Я всю майже війну в місті і бачила багато, і чула також. Але трохи агресії прокидатися почало тоді, коли на кожному куті почали киян звинувачувати в наявності ппо. Але ж ми прості люди і не розподіляємо його. Агресії також немає, бо ми співчуваємо всім містам і потночам також не спимо, коли обстрілюють Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Харків. Херсон то взагалі моя найболючіша рана, скільки ми туди передали допомоги під час трагедії на ГЕС. Такі агресивні та боязкі кияни…
Ольга-f5e3• 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
Столица всегда будет в приоритете.
У врага.
По-этому они бьют туда где ещё нет такой защиты как в Киеве.
Со временем будет больше ПВО и ПРО для Украины.
Не всё от нас зависит.
Появятся Ф-16, немецкие ракеты и так далее И это даст больше защиты.
Можно будет уничтожать эти установки (С-300) что обстреливают Запорожье.
Всё это сложно, но решаемо.
Терроризм не победит.
У врага.
Не всё от нас зависит.
Всё это сложно, но решаемо.
Терроризм не победит.
По поводу Ф 16 если шо:
‼Перша група українських пілотів зможе завершити навчання на F-16 не раніше літа наступного року, — Washington Post
ПОДПИСАТЬСЯ
БрЮнЕтОчКа77777• 11 августа 2023
Ответ дляАноли_и
А точнее, в Запорожье.
Выехать в более спокойные регионы нет возможности?
NastyushaK• 11 августа 2023
Ответ дляОльга-f5e3
По поводу Ф 16 если шо:
ПОДПИСАТЬСЯ
Оля, на Вашингтон Пост Киев за 3 дня взяли русские...
Ещё в прошлом году..
И писали что путин всех переиграл, поставил на колени НАТО и Байдена и тд
Ещё в прошлом году..
КлаваЧерепиця• 11 августа 2023
Ответ дляkuskus
Від яких обстрілів?
Від тих, які призводять до людських жертв та руйнувань.
Чи ви гадаєте, що смерть чи зруйнований Калібром будинок чимось відрізняються від смерті і руйнувань від Піона чи С 300? Типу від С 300 легше і безболісніше?
Ольга-f5e3• 11 августа 2023
Ответ дляFilomena
Я не з Києва, я розумію, що..
Але Києва вже б не було(
Я не з Києва, я розумію, що..
Але Києва вже б не було(
Та то ваш чоловік ще не був у Донецькій області, Бахмуті чи Херсоні!
Ольга-f5e3• 11 августа 2023
Ответ дляannac
Ну так здесь все озлоблены на Киев. Но Пэтриот не только в Киеве.
Что-то остальные города не ощущают наличие того Пэтриота!
КлаваЧерепиця• 11 августа 2023
Ответ дляДресса
Рада була б бути неправою.
Так, багато написала, потім стерла.
Просто ще раз: рада була б бути неправою, але нажаль...
Так, багато написала, потім стерла.
NastyushaK• 11 августа 2023
Раз уж про Вашингтон Пост речь пошла...
Кажется уже все стали забывать то что было 2 года назад..
А именно как хло поставил ультиматум НАТО что бы был откат на границы 1997 года и убрать все базы США и ядерное оружие из Европы.
Заход был на ’рубль’ что называется. А иначе-иначе ’я захвачу Украину!’.
В итоге ничего клоун и наркоман не захватил, получил по самые помидоры и продолжает получать и теперь скулит о переговорах и заморозках, а НАТО только расширилось и укрепилось.
Остался по сути у разбитого корыта ’геостратег’ клоун и наркоман.
А ведь американцы предупреждали его. Он не послушал, по-этому вооружений для Украины будет больше и больше...
Нужно было клоуну слушать амеров, не было бы войны.
Ответ дляКлаваЧерепиця
Я думаю, ви зобовʼязані написати яку систему ППО треба забрати з-під Києва і поставити в Херсоні, що б його не обстрілювали С 300
Елена-0f43• 11 августа 2023
Ответ дляДресса
Насчёт не скыглыв это вы загнули,скыглили ещё как и это нормально,потому как страшно.А насчёт помощи ГЭС не только киевляне помощь давали.А то прям один Киев помощь давал.
Ольга-f5e3• 11 августа 2023
Ответ дляNastyushaK
Ещё в прошлом году..
Я буду безмерно рада, если это фейк и Ф 16 будут у нас уже завтра, а не весной -летом 2024
Ответ дляКаллипсо
Капець це те що ви досі не розумієте чим артилерійський обстріл відрізняється від ракетного.
Це дійсно капець через півтора роки війни.
Ответ дляTanna
рады за Киев, но что делать людям из Запорожья, Днепра, Харькова, Херсона, Одессы и других мест в Украине? Всем в Киев перебираться? Высшие чиновники задницы свои прикрыли, деток вывезли за границу и бабки отмывают на гумпомощи. Вообще какая то параллельная реальность для отдельных слоев населения
Ммм
Так обмежена ж кількість установок
Плюс в прифронтовій зоні ставить - бнзтрлково було б
Так обмежена ж кількість установок