Вероятненько• 11 августа 2023
Хто розбирається в просуванні інсти і тік ток, зайдіть дудь ласка
Якщо відео людини набирає менше ніж за 12 годин біля 600 тисяч переглядів, продовжувати це розвивати і куди рухатись.
Звичайне розмовне відео випадково зняте іншими людьми, просто позиція людини в повсякденному житті, манера спілкуватись і тд.
Элька-Карамелька• 11 августа 2023
Я можу помилятись, але с тік током і мені не зрозуміло, куди рухатись, читала, що в нас монетизація тік току неможлива.
Вероятненько
• 11 августа 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ми не в Україні, але не суть, зараз справа не в монетизації, а більш в соціальному напрямку
Завжди недо...• 11 августа 2023
IМає ще значення чи люди підписувалися, що коментували. Те що коментували, то це факт, бо інакше так багато переглядів би не набрало. Якщо людям цікаво, то можно розвивати, але хіба що потім якось монетезувати. Продавати товар або послуги, стати блогером. Чула, що розмовні відео гарно набирають, бо вони довгі і люди зазвичай додивлюються до кінця
неДоЖиру• 12 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Які це розмовні відео? Якщо людина просто висловлює свою позицію стосовно чогось, то більше 5 хвилин важко слухати, я навіть кулінарні відео за одну хвилину продивляюсь, переходжу по основним моментам.
Завжди недо...• 12 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
Ви помиляєтеся. Не всі такі як ви. Знаю акаунт у тік-тоці, який тільки на довгих розмовних відео (деякі навіть до 10 хвилин) постійно набирає 30-50 тисяч переглядів, інколи 100 000, є і 2 лями на відео і у нього 600 000 підписників.
І це не один такий акаунт.
неДоЖиру• 12 августа 2023
Ответ дляЗавжди недо...
І це не один такий акаунт.
Я теж мрію свій канал зробити, на тему шкільної математики, але не можу визначитись з тривалістю відео в Ютуб,
мені здавалось, що молодь навпаки довгі відео не буде дивитись.
Завжди недо...• 12 августа 2023
Ответ длянеДоЖиру
Можливо вам варто і з тік тока розпочати. До 10ти хвилин має вистачити. Зустрічала там дівчину, яка до ЗНО людей по українській мові готує. Дуже оригінальні в неївідео.
Спочатку може бути важко, але коли тік ток зрозуміє, якій аудиторії будуть цікаві ваші відео, то буде показувати їм. Все залежить ще від вашої харизми, особливостей та методом донесення інформації.