Душа компанії• 11 августа 2023
Хто має платити на побаченнях в відносинах?
Результат:
вже голосів:
83 (75.45%)
Чоловік
17 (15.45%)
Кожен за себе
8 (7.27%)
Рахунок пополам
2 (1.82%)
Дівчина
Послушная• 11 августа 2023
Мене жаба душить платити за чоловіка. Я не настільки замотивована на стосунки, щоб ще і гроші на це витрачати
. Коли стосунки вже серйозні і любов і все таке, то можу запросити на вечерю наприклад, а на етапі знайомства і так званого цукерково-букетного періоду - ну ні, нафіг.
ТихоЯ• 11 августа 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Той кому вони важливіши
Если мне они важнее, чем мужчине, то платить должна я?!
Мольфарочка• 11 августа 2023
Ответ дляЗубачистка
Чоловік платить завжди. Інакше це подружка з членом. А з подружками ми не тр*хаємось
То займайтесь сексом, а не трах ...
бо якщо лише за гроші (оплату обіду в ресторані) , то це проституція називається
Послушная• 11 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
То займайтесь сексом, а не трах ...
Можна і не трахатись і не займатись сексом, коли немає такого бажання, уявляєте?). Незалежно від того, заплатив чоловік за їжу чи ні.
Душа компанії
• 11 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
За меня на свиданиях и в отношениях всегда платил мужчина. И я считаю это нормальным. Но есть же девушки ,которые соглашаются встречаться с попаламщиками или альфонсами.
А потім ’ він не дає на прокладки а я в декреті’
Усміхайлик• 11 августа 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Если свидание в парке с кофе и шаурмой то неважно, можно и каждый за себя, это не свидание.
Если свидание в ресторане, то платит тот кто пригласил, значит мужчина.
Женщина пригласить не может, несмотря на равные права?
Усміхайлик• 11 августа 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
свидания бывают разные, у меня большой опыт, но у меня не было цели присесть на шею, я приведу пример - поехали на пять дней в Карпаты, за все платил мужчина, но я пригласила нашу компанию (6 человек) на ужин в местный ресторан и оплатила его сама, я так решила.
Тут вас не поймут)
Мольфарочка• 11 августа 2023
Ответ дляПослушная
Можна. Але точно не варто трах... за їжу (оплату обіду). Скоро закінчується 2023 рік, а на порадниці все ще вважають, що секс - це задоволення лише для чоловіків...
Послушная• 11 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
Так ніхто крім вас і не стверджує, що варто займатись сексом за оплату обіду
Мольфарочка• 11 августа 2023
Ответ дляПослушная
а що означає фраза ’якщо він за заплатить за обід, то я з ним трах... не буду’?
Послушная• 11 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
Можна скрін цієї фрази?)
Чорнобаївка• 11 августа 2023
Ответ дляДуша компанії
Чия це була ініціатива? Чи все само собою?)
Да все само собой,мне не проблема заплатить,до сих пор - приглашаю я,плачу я,приглашает муж- платит он.
Ширли-Мырли• 12 августа 2023
Ответ дляСтрахованная
А якщо відносини у двох дівчат то що? Платити має чоловік за сусіднім столиком?)))
Платить та, яка з них ’чоловік’)))