Я Головна• 12 августа 2023

12 гімназія Дніпро, а зараз ліцей. Чи варто туди вступати? Поговоріть зі мною

У кого там навчаються діти, поговоріть зі мною. Скільки по фінансам щомісяця виходить навчання. Чи дійсно так складно і треба все допрацьовувати самій з дитиною вдома? На міському форумі вже декілька років ця тема не активна і ніхто не відповідає(
МинерАлочка• 12 августа 2023
Я з Дніпра.
Про всі заклади чути одне - є щось добре, є й погане, є й понти.
Ви питаєте, чи варто. Кому, для чого варто? В дитини буде здоров´я та настрій додаткове навантаження витримувати? Іздити транспортом кожного дня? Вже є якісь особливі інтереси до навчання? Орієнтуйтесь на це. Як на мене, краще вчитися де простіше і додатково добирати курси по інтересах.

МинерАлочка• 12 августа 2023
В мене там колись була навчальна практика, вже тоді відчувались понти.
виканастя• 12 августа 2023
У коллеги, ребенок там учился. Все время на что то сдавали деньги. И потом, вы узнавайте какое обучение сейчас в школе. Если у них хорошее убежище, возможно и уроки будут проводится во время тревоги. Некоторые школы вообще не откроются в этом году, дистанционка
ТаЕщеОптимистка• 12 августа 2023
Там очень большая нагрузка ( до войны так было, сейчас не знаю), готов ли ваш ребенок к этому? Если нет, то лучше не мучайте детей.
Міряно-переміряно• 12 августа 2023
Ответ длявиканастя
Убежище должно быть хорошее. Ещё когда я училась там, у нас была раздевалка в подвале, думаю, изначально она была убежищем, и в эту войну ее так и используют.