27 октября 2023

Дитина відмовляється брати участь в міській олімпіаді

Вчитель наполягає, щоб дитина 9 клас, брала участь в міській олімпіаді, при тому, що категорично проти їхати.
Чи є якийсь сенс участі в олімпіадах, чи має право вчитель занизити оцінку за семестр?
Можу брикнути 27 октября 2023
Вчитель не має права. Дитина не хоче - не треба.
Море Щастя 27 октября 2023
Я колись відмовилася, але і вчитель не наполягала. Вибір за дитиною, за бажанням.
Галя із Дарниці 27 октября 2023
Ні,вчитель не має права ніяк тиснути на дитину
Фуліганка 27 октября 2023
Відчепіться від дитини
Бурундучиха 27 октября 2023
Если не хочет ребенок зачем заставлять , хотя моему приятно когда он получает призовые места поэтому любит сам ездить я вообще этого не касаюсь не соревнований в спорте не олимпиад школьных , мое участие в этом всем только материальное .
Мию чакри щоденно 27 октября 2023
Якщо вчитель агресує та нічого вдіяти з цим не можно, то погодитися й ’захворіти’ прямо передвечір.
1 2
Сусідка знизу 27 октября 2023
Учителю показатели нужны - пусть сам и едет. Если ребенок не хочет - на фига ему лишний стресс?
Когтяузер 27 октября 2023
Это решение ученика. Никто не имеет права его заставлять, тем более, для него от победы не будет никакой выгоды. Грамота - всего лишь цветная бумажка.
Дивне створіння 27 октября 2023
Мне в школе за неявку на олимпиаду учительница на балл оценку в четверти снизила, вместо 5 поставила 4. Пережила конечно, но было неприятно. Но то были 80-е годы, обязаловка.
Сусідка знизу 27 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Якщо вчитель агресує та нічого вдіяти з цим не можно, то погодитися й ’захворіти’ прямо передвечір.
Ой, да прям. Послать лесом и все.
автор Лукава Кішка 27 октября 2023
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
1 11
Сусідка знизу 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Это просто оценка. Если его выдвигают на олимпиаду, значит, знания совсем не на 9.
Володарка мрій 27 октября 2023
СКАжіть, що у вас інші плани, якщо дитина не хоче)
Навіщо вам загострювати відносини?
Плюс якщо виграє- то то є для вчителя досягнення, які він може монетизувати, мінус для дитини- якщо вчителя розчарує)))
Я в одного зайняла в республіканській друге місце( ще коли буди республіки, Да) а в іншого навіть району не осилила, наробила чомусь купу помилок( ну, не купу, але розумію , чому)) то все відчула на собі))
Бурундучиха 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Это уже отсебятина у учителя .
5 1
Володарка мрій 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Це брехня
Хай покаже накази)
Відірву та викину 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
На диктофон запишите, а лучше на видео с лицом училки 🙂
Под конец года покажете запись ей
Это лицо надо будет видеть )
Mede 27 октября 2023
Колись я відмовилася їхати на олімпіаду, так вчителька з місяць мені занижувала оцінки
Володарка мрій 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
В пене лінива онука, але занадто розумна
11-12 балів з усіх точних та біо наук , але брала участь в Олімпіаді з хімії, бо то їй с хотілося)
Дуб береза 27 октября 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Якщо вчитель агресує та нічого вдіяти з цим не можно, то погодитися й ’захворіти’ прямо передвечір.
Ага-ага, така вчитель і додому може прийти) як колись до мене. Я насправді захворіла напередодні олімпіади, а вона приперлась до мене додому і стала розказувати, що через мене вона буде без премії, бо вона за мою перемогу на районній отримала 25 р., а за участь в обласній отримала би 50))) Це був капець, моя мама ледь її виставила, вона дуже хотіла, щоб я напилась ліків і таки поїхала)
Качка в тапцях 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Участь за бажанням, а не примусово. Конфлікт неминучий, якщо Ви почнете відстоювати права дитини.
В одній олімпіаді толку для самої дитини не буде, окрім стресу.
В мене син з 5го класу почав приймати участь по двом предметам. Аж до 11 класу. Вийшов на найвищий рівень. Але це вже зовсім інша історія. Як спорт для здоров´я і професійний.
Вчителька на Вас і дитину давить. Їй потрібен учасник. Вирішуйте самі, звісно. Але те, що вона робить, незаконно.
Аленький носочек 27 октября 2023
Ще навiть шкiльного етапу не було, потiм районий, аж потiм мiський. А у вас вже наполягають i вiдправляють?
Чу Ча 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Вчитель бреше як дише))
Дитина має повне право відмовитись. Ніяк знижувати оцінки чи тиснути учитель не має права.
Вся така шо куди там 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Сходіть до директора школи.
После шести ни-ни 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Олимпиада нужна для 12 баллов,но не для 10
3 1
Стетоскопуло 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
идите к директору, она манипулирует, пусть сама едет на свою олимпиаду. 10-12 баллов и без олимпиад ставят.
автор Лукава Кішка 27 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Ще навiть шкiльного етапу не було, потiм районий, аж потiм мiський. А у вас вже наполягають i вiдправляють?
Вже написали шкільний етап по всім предметам.
Позаземний розум 27 октября 2023
Я когда то отказалась, потому что олимпиады все и сразу, я пошла на предметы, в которых была уверенна, мне потом вспоминали это до выпуска.
А Я Самая Самая 27 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Ще навiть шкiльного етапу не було, потiм районий, аж потiм мiський. А у вас вже наполягають i вiдправляють?
малі міста не діляться на райони,тому,після шкільної - міська.
Ms. Dolly 27 октября 2023
Ответ дляАленький носочек
Ще навiть шкiльного етапу не було, потiм районий, аж потiм мiський. А у вас вже наполягають i вiдправляють?
По мове и литературе точно был. Яцека ещё не было.
Тундиринда 27 октября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Вчитель пояснює, що якщо не поїде на олімпіаду, то вище 9 балів не буде, так як, якщо вищій рівень знань, то це передбачає участь дитини в олімпіадах.
Може дитина дійсно знає на 9 балів, а вчитель за участь ставить більшу оцінку?